Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnie podejście... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatnie podejście... (/Temat-Ostatnie-podejscie-163495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Ostatnie podejście... - Na 5tyk - 15-07-2019 18:09

Siemanko
Tutaj Wasz ulubiony forumowy troll z czatu. Wracam do fraudowania na fi...

A tak na poważnie to robię sobie ostatnie podejście do zarabiania przez internet pomijając fakt, że przez internet nie da się zarobić Jerk2

Koniec z chlaniem, leżeniem, oglądaniem seriali. Trzeba robić SEŁO!
Dziennik w celu bycia systematycznym. Co wyjdzie pewnie jak zwykle i rzucę po miesiącu Sad

Aktualnie mam 3, a w zasadzie 4 rzeczy, którymi się będę zajmował. Może duża ilość rzeczy do zajęcia, ale przecież nie będę katował nowej strony SEO od razu milionem linków jak pewna osoba #pdk

Lista rzeczy:
1. Strona pod ogads. Standardowo hacki do gier. Mam tutaj już wybrane 2 nisze. Udało mi się znaleźć domenę expired z 1.9k backlinków, zobaczymy czy jakoś łatwiej będzie robić SEO.
2. Aplikacja mobilna - tutaj dopiero pomysł, rozpisuje sobie, sprawdzam sposób monetyzacji, wszystko będę pisał sam
3. Forex na podstawie poradnika @[Ropsont], zbieram się od 3 miesięcy czy nawet 4 miesięcy. Może w końcu wpłacę jakieś marne 20 groszy Big Grin
4. Strona pod ero affilacje od FireAds (fraud inc Big Grin )

Strona pod OGAds:
- wybrałem domenę, expired, 1.9k backlinków, idealna pod hacki Lol
- przygotowałem stronę pod SEO (audyt 81/100)
- dodanie Analytics, zgłoszenie do GSC

Aplikacja mobilna:
- ropzisuje wszystkie funkcjonalności i liczę

Strona pod ero:
- domena wybrana
- layout w przygotowaniu

Wydatki dzisiaj:
- domena .com - 36.89 zł
- hosting + domena .pl - 36.65 zł

Posty będę wrzucał z podsumowaniem tygodnia w sobotę Wink

A no i wypadałoby sobie wyznaczyć jakiś cel. To ustalam sobie 50 zł/dzień, optymistycznie, bez określonego przedziału czasu kiedy mam to osiągnąć


RE: Ostatnie podejście... - Mailowiec - 15-07-2019 19:32

Powodzenia Jerk


RE: Ostatnie podejście... - Elton - 15-07-2019 19:57

No to powodzenia i samozaparcia Jerk2 Jerk2


RE: Ostatnie podejście... - Assasinoo - 15-07-2019 20:04

Powodzenia, ale tbh będę zdziwiony, jeśli będziesz sumiennie prowadził ten dziennik xD Obstawiam kilka wpisów na fali entuzjazmu i spokojne wyciszenie tematu Lol


RE: Ostatnie podejście... - ErgePL - 15-07-2019 21:09

Powodzenia również, chętnie będę obserwował Smile


RE: Ostatnie podejście... - Bartezx1997 - 15-07-2019 22:20

Powodzenia Big Grin


RE: Ostatnie podejście... - Arczit - 16-07-2019 08:43

Powodzenia!
Jak się poddasz po miesiącu, to czat spam #Zbanować Styka Big Grin


RE: Ostatnie podejście... - mikiniki - 16-07-2019 09:42

(15-07-2019 18:09)Na 5tyk napisał(a):  A tak na poważnie to robię sobie ostatnie podejście do zarabiania przez internet pomijając fakt, że przez internet nie da się zarobić Jerk2


Da się Jerk Powodzonka Idea


Ostatnie podejście... - Brodzik23 - 17-07-2019 05:41

Trzymam kciuki!


Sprawdzałeś może top 10 stron które stoją Ci na drodze do 1 w Google? Pod danym keywordem? Szukam takiego narzędzia jak keywordreavaler tylko tu free 3 wyszukiwania/day/konto


Pozdro

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Ostatnie podejście... - Na 5tyk - 17-07-2019 07:28

@[Brodzik23] tak sprawdzałem top10.

Każda strona wypada poniżej 80% w audycie SEO gdy moja ma 92% i jeszcze urośnie gdy dodam więcej treści na stronę i zoptymalizuje bardziej Wink

Dodatkowo 2 nisze, które wybrałem na słowie kluczowym <nazwa gry> hack mają odpowiednio 22k i 14k wyszukań miesięcznie. Myślę, że uda mi się wbić w topkę Wink