Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe (/Temat-Wykonam-Uslugi-Graficzne-Loga-Wizytowki-Banery-I-Pozostale-163453)



[Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - zarii - 13-07-2019 16:57

Wykonam każde zlecenie, dot. grafiki!  

  • Foldery, plakaty i katalogi firmowe
  • Wizytówki
  • Logo
  • Ulotki i materiały reklamowe
  • Infografiki
  • Grafiki social media
  • Strony i sklepy internetowe

ZALETY WSPÓŁPRACY Z MOIM STUDIEM GRAFICZNYM:
  • Indywidualne grafiki,
  • Atrakcyjnce ceny,
  • Elastyczne podejście,
  • Jasna i przejrzyszta oferta,
  • Tylko autorskie projekty graficzne,
  • Pełne doradztwo marketingowe.


Kontakt: FORUM



Możliwość wystawiania faktur!



RE: [Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - Shimeon - 13-07-2019 18:31

Pokażesz jakieś swoje prace ?


RE: [Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - zarii - 13-07-2019 21:37

(13-07-2019 18:31)Shimeon napisał(a):  Pokażesz jakieś swoje prace ?
Niestety nie prowadzę żadnego portfolio.
Posiadam własne studio fotograficzne powiązane z grafiką, więc nie zakładałem takich rzeczy smutny


RE: [Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - Shimeon - 13-07-2019 23:16

Szkoda ;/ Bo właśnie przydałby mi się nowy baner na YT Lol


RE: [Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - zarii - 14-07-2019 01:19

(13-07-2019 23:16)Shimeon napisał(a):  Szkoda ;/ Bo właśnie przydałby mi się nowy baner na YT Lol

Odezwij się pv ze szczegółami Smile


RE: [Wykonam] Usługi Graficzne - Loga, Wizytówki, Banery I Pozostałe - zarii - 06-02-2020 00:55

Podbijam
Usługi Aktualne.