Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Bot instagram (/Temat-Bot-instagram-163440)

Strony: 1 2


Bot instagram - _Miluus_ - 12-07-2019 11:56

Witam potrzebuje bota, ktory dziala bezproblemowo po ostatniej aktualizacji instagrama. Zalezy mi tez na tym aby nie byl za drogi.


RE: Bot instagram - Artinesse - 14-07-2019 09:55

Chyba obecnie takiego nie ma. Nawet serwisy gdzie kupuję się lajki, wstrzymały sprzedaż ponieważ w ogóle nie działają. Konta są blokowane jeżeli tylko Instagram wykryję jaki kolwiek bot. Nawet gdy przy pomocy bota otwierasz sam przeglądarkę i lajkujesz. Przy każdej próbie logowania się na konto przy pomocy bota trzeba potwierdzić kodem, który przychodzi na maila, że nie jesteś botem, bo wykrywa nie typowe działania.


RE: Bot instagram - Dante_/ - 14-07-2019 11:09

Od czasu aktualizacji Instagram'a z początku czerwca to normalne boty tj. FollowLiker ( działa dobrze od ponad 3 tygodni ) i Jarvee ponoć na dniach miał dać aktualizację i możliwe, że działa już poprawnie, ale nie wiem jak ich narzędzie do wymiany like'ów.

Odnośnie SMM panel'i to NIEKTÓRE "zawiesiły działalność" IG, ze względu na limity, a nie problemy z automatyzacją. Na ten moment użytkownik może zrobić 6000follow/month, więc najlepsza aktualna metoda na rozwój kont to "mother/child".


RE: Bot instagram - Hoolig4n - 14-07-2019 12:51

To ja się podepnę do tematu, lecz zadam inne pytanie. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi jak na dzień dzisiejszy działa Jarvee/GMT2? Z jednym kontem mogę działać ręcznie, jednak w przypadku znacznej ilości kont to się mija z celem.


RE: Bot instagram - Dante_/ - 14-07-2019 13:36

GMT2 nie wiem jak się sprawuje, ale odnośnie Jarvee ( tak jak wspomniałem wcześniej ), jeżeli wyszła już aktualizacja, która miała naprawić skutki czerwcowej aktualizacji Instagram'a to możesz działać tak jak wcześniej ( residental proxy, etc. ), ale pamiętaj o maksymalnej ilości follow/month.

Ja osobiście korzystam z FL i jak jakieś konto dojdzie do 6000follow/month to odstawiam to konto, aż zejdzie blokada. Działam na metodzie mother/child i każdemu kto da follow'a na konto child to bot wysyła DM odnośnie konta matki ( pamiętaj o spin'owaniu tekstu ). Moje konta po 2 tygodniach robią od 600-800 follow/day i 1500-2000 unfollow/day, oczywiście nie mieszam akcji, 2 dni follow > 1 dzień unfollow > 3 dni follow > 1 dzień unfollow > powtórka.


RE: Bot instagram - Hoolig4n - 14-07-2019 16:33

@[Dante_/] warty tych $100?


RE: Bot instagram - Dante_/ - 14-07-2019 18:43

@[Hoolig4n] Ja korzystam z FL, ponieważ kupiłem go jakiś czas temu ( około 2-3 lata temu ) i nie muszę płacić dodatkowo 5$ miesięcznie za support, a co tej ceny musisz doliczyć VAT, więc zapłacisz więcej, niż 100$.


RE: Bot instagram - stx92 - 15-07-2019 14:10

Jarvee nie działa nic poza unfollowami u mnie Big Grin


RE: Bot instagram - TyperekS - 18-07-2019 16:41

InstaZood, ale w przypadku stażowych kont


RE: Bot instagram - perso - 03-08-2019 10:38

U nas wszystko działa Smile