Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill kradnacy pieniadze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill kradnacy pieniadze? (/Temat-Skrill-kradnacy-pieniadze-163428)



Skrill kradnacy pieniadze? - bartqqq - 11-07-2019 18:52

Witam, ostatnio wplacilem psc na skrilla po odjeciu prowizji 25,59. Tez calkiem niedawno wydalem na g2a okolo 1.19 euro (5.33 po przewalutowaniu) placac skrillem i po transakcji zostalo mi rowno 20 zł. Z prostej kalkulacji wynika ze brakuje mi 26 groszy (wiem ze to 26 ale jednak), ma ktos wiedze gdzie moglo sie ono podziac?


RE: Skrill kradnacy pieniadze? - twardy - 11-07-2019 19:17

Sprawdz w transakcjach? Kliknij na jakas pozycje i zobacz czy nie ma tam jakiejs oplaty.


RE: Skrill kradnacy pieniadze? - bartqqq - 13-07-2019 00:22

Masz racje! Przy wplacie pobieraja 1% ale nie pokazuja tego w menu transakcji, trzeba wejsc w szczegoly, dzieki, do zamknięcia


RE: Skrill kradnacy pieniadze? - Admin - 13-07-2019 07:14

Zagadka rozwikłana, Skrill nie dokonał oszustwa na 26 gr Big Grin


Skrill kradnacy pieniadze? - Admin - 13-07-2019 07:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.