Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na szybką furę i wiele innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na szybką furę i wiele innych (/Temat-Na-szybka-fure-i-wiele-innych-163418)



Na szybką furę i wiele innych - Polska gotówkowa - 10-07-2019 19:50

Dobra a więc tak:

1. zakładam dziennik aby być bardziej konsekwentnym bo z tym mam największym problem, parę dni zasuwam a potem cisza.

2. moje główny cel to oczywiście zarobić sporo kapusty, teraz mam na celu szybką furę czyli coś typu nissan 370z (aktualnie pomykam fordem za 15k więc cel jest jak dla mnie bardzo wysoki).

3. kolejny punktem który chcę poprawić to oczywiście komfort życia / rozwój ale to może będę opisywał jak coś będę w tym temacie robił

4. teraz może trochę o mnie: praktycznie zaraz będę miał 21 lat, aktualnie zajmuje się nagrywaniem filmów na yt i z tego żyje

5. na czym będę chciał zarobić? przede wszystkim sprzedaż produktów w internecie, mam dwie branże na oku oraz na serwisach typu: mylead

6. w kolejnych wpisach będę opisywał jakie kroki wykonałem aby zbliżyć się do mojego celu i konsekwentnie do niego dążyć

7. moje wcześniejsze próby to zarobek na firesub około 8k oraz zrobienie kanału na yt ponad 20 tysięcy subów i jego sprzedaż za około 2k

Jeśli ktoś chce coś powiedzieć lub się o coś zapytać to śmiało, chętnie nawiąże nowe współprace / znajomości Wink

To by było na tyle do zobaczenia w kolejnym wpisie!


RE: Na szybką furę i wiele innych - Hybrid1990 - 10-07-2019 20:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.