Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
exchanger.site - scam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: exchanger.site - scam (/Temat-exchanger-site-scam-163411)



exchanger.site - scam - Shadecaster2 - 10-07-2019 15:40

Uwaga na stronę exchanger.site która oferuję wymianę pieniędzy na różne portfele, 
Wpłaciłem kasę aby wymienić na inny portfel niestety nic nie otrzymałem a na maile brak odpowiedzi


Strony które prawdopodobnie należą do tej samej osoby:

sklepvod.pl
speedsurf.pl


RE: exchanger.site - scam - transformice100 - 10-07-2019 15:49

Po czym wnioskujesz, że wszystkie z tych stron należą do jednej osoby?

No powiem Ci, że wrzuciłeś hajs na stronę gdzie nawet nie pokusili się o przygotowanie regulaminu a na wymianach BTC można byłoby dorobić się milionów bo kurs brany z nieba albo ja nie rozumiem zasady tego byznesu


RE: exchanger.site - scam - Shadecaster2 - 10-07-2019 16:31

Przez krótką chwilę w Stopce miał linki do tych stron więc prawdopodobnie to są też jego strony, wpłaciłem bo pewna osoba na priv poleciła mi tą stronę gdy szukałem wymiany gotówki


RE: exchanger.site - scam - thedrago15 - 10-07-2019 16:34

A teraz strona leży bo "zbyt duża ilość przekierowań "


RE: exchanger.site - scam - transformice100 - 10-07-2019 16:38

Właśnie teraz tak patrzę, że się wykrzaczyło.

A jest to osoba z pewnym stażem na forum czy jakiś typowy naganiacz zarzucił Ci linkiem?
Jaki czas upłynął od przesłania waluty?


RE: exchanger.site - scam - Shadecaster2 - 10-07-2019 16:40

jakieś 2tyg od wpłacenia, jakiś nowy użytkownik mi przesłał stronę ale podpisał się jako Elton, a czy to Elton z forum to już nie wiem Big Grin


RE: exchanger.site - scam - xdax1 - 10-07-2019 16:46

Tak już jest jak się korzysta z nie wiadomo jakich exchangerów. Takie bardzo łatwo założyć, bo skrypty pod to są do kupienia.
Jedyny warty polecenia to changer.com, który działa już długi czas.