Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy kanał YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Nowy kanał YT (/Temat-Nowy-kanal-YT-163393)



Nowy kanał YT - freestyper - 09-07-2019 07:12

Witam
Jakiś czas temu założyłem kanał na YT. Kanał tematycznie dla dzieci z zabawą modeliną z Play Doh.

Pytanko mam do Was gdzie można udostępniać takie filmiki aby nabrały jakiś wyświetleń. Interesują mnie strony zagraniczne, polskie również.

Mogę zapłacić osobie która przygotuje mi listę stron gdzie można udostępniać video z YT.

Pozdrawiam


RE: Nowy kanał YT - Shimeon - 09-07-2019 08:31

Celuj w fora tematyczne. Wpisz w google "forum dla dzieci" i będziesz miał wyniki na parę stron.


RE: Nowy kanał YT - SurpriseYT - 09-07-2019 09:48

Mogę Ci przygotować bardzo duzą listę z linkami gdzie możesz zostawić swój link do kanału. Oczywiście dobiorę Ci linki z dobrymi statami w tematyce zabawekWink pisz śmiało


RE: Nowy kanał YT - kozzaq - 13-07-2019 15:41

tworz playlisty z podobnymi filmami, ktore maja wiecej wyswietlen, w ten sposob przyciagniesz do siebie troche ludzi