Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca online na stronach typu chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca online na stronach typu chat (/Temat-Praca-online-na-stronach-typu-chat-163366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 19-05-2022 12:05

Czyli widzę, że robisz to na totalne odwal się, nie wstawiasz znaków interpunkcyjnych, nie poprawiasz błędów głosowych, nie poprawiasz kapitalizacji (dyktowanie google ma denerwujący błąd, że często pisze z dużej litery słowa w środku zdania). Do tego nie wypełniasz logów. Tak to może i można (co nie jest zgodne z wymaganiami firmy podczas rekrutacji), ale to jest praca jak robot na totalny akord.

Do tego kolejki wiadomości to są praktycznie tylko wieczorem, a rano, w południe i po południu nie, a rozmów ze stałymi gościami jest mało, bo większość jest takich, gdzie się dopiero zapoznają i trzeba cały czas od podstaw uzupełniać logi.

"Kurwa człowieku jaki podatek" - a zapomniałeś jak podpisywałeś papiery, że się będziesz sam rozliczał i odprowadzał podatek? Szczególnie, że tam jest opcja tylko na bank i paypal, a to jest sprawdzane przez urzędy. To, że Ty masz zamiar dymać ZUS i ryzykować sobie poważne problemy, to tylko Twoja sprawa, ale to nie znaczy, że każdy jest takim "kozakiem".


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 19-05-2022 12:08

A kto tam na interpunkcję patrzy??? Jeszcze sie nie spotkałem żeby klient na to narzekał, jak chcesz sobie pisać jak mistrz ortografii twoja sprawa. I nie opowiadaj bajek z tymi logami, bo logi w jednej na 10 wiadomości sie uzupełnia, jak pojawia sie cos ważnego, a nie każdą pierdołę.

To nie czatpraca gdzie sie o przecinek czepiają

Podajesz jakiś ZEN czy coś takiego i to wszystko, życzę powodzenia w sprawdzaniu przez urzędy. Ale się usmiałem.


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 19-05-2022 12:16

Nie wiem kto z klientów na interpunkcję i błędy patrzy, wiem, jakie są oficjalne wymagania firmy i o czym mnie informowali podczas rekrutacji. Jak coś robię, to staram się to robić porządnie i wg wytycznych, a nie totalnie byle jak. No jak nie wypełniasz logów to co ja Ci mogę powiedzieć? Może jak trafiasz na stałych gości to tam się rzadko coś wpisuje, ale jak zaczyna się nowa znajomość, to bez przerwy padają ważne informacje typu czy ma kogoś, dzieci, gdzie pracuje, co lubi, jakie ma fantazje itp. i to wszystko trzeba wpisywać - przynajmniej wg wytycznych. Czyli potwierdza się to, że tam można zarobić konkretniejsze pieniądze tylko jeżeli zapierdala się jak robot i ślizga po wytycznych. Do tego zgrywa się kozaka unikając podatków. Może Tobie się to podoba, Twoja sprawa.


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 19-05-2022 12:21

Wpisuję się tylko ważne informację, a nie co je na obiad i inne pierdoły. Skoro pracuję tam 2 lata, procent odpowiedzi zawsze jest over 80% i nigdy się Chip do mnie nie przyczepił więc chyba robię to co należy. Więc nie czepiaj się kogoś, tylko dlatego, że potrafi coś lepiej robić niż ty.
ps. stali goście rzadkość? Masz problem ze wzrokiem? Tam większość to siedzi po kilka miesięcy i dłużej.


RE: Praca online na stronach typu chat - Atypowys - 19-05-2022 12:23

To jak, podrzuci ktoś link? Mogę wejść z refa


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 19-05-2022 12:25

OK, powodzenia.


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 19-05-2022 12:25

Tam nie ma żadnych refów, nie przyjmują od razu, tylko jak ludzi potrzebują. Wpisz Cloudworkers i wyślij aplikację.

Takich czatów jest kilka w Polsce ale CW bije wszystkie na głowę, pod względem obsługiwanych serwisów i co za tym idzie liczby wiadomości.


RE: Praca online na stronach typu chat - grzesiek8305 - 19-05-2022 12:30

Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tymi logami - zapisujemy informacje o danym kliencie, tak dla samego siebie by się w trakcie rozmowy z nim nie spalić, czy firma tego wymaga?

Lepsza jest Chatpraca czy ta druga wspomniana firma, na której można odpowiadać głosowo?

Rozumiem, że jedynie są tego typu oferty z taką tematyką na tle erotycznym?


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 19-05-2022 12:32

(19-05-2022 12:30)grzesiek8305 napisał(a):  Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tymi logami - zapisujemy informacje o danym kliencie, tak dla samego siebie by się w trakcie rozmowy z nim nie spalić, czy firma tego wymaga?

Lepsza jest Chatpraca czy ta druga wspomniana firma, na której można odpowiadać głosowo?

Rozumiem, że jedynie są tego typu oferty z taką tematyką na tle erotycznym?

No oczywiście, zapisujesz ważne info o kliencie i o koncie z którego ty piszesz. Przecież dany profil obsługuje co chwile ktoś inny i musi mieć podstawowe informacje. Na czatpracy to zarobisz jedynie na waciki Smile Ogólnie tematyka randkowa Smile


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 19-05-2022 12:36

Nie tyle dla samego siebie, co dla innych operatorów, bo w jedną osobę wcielają się później różni operatorzy. Logi zarówno o kliencie, jak i o kobiecie, którą się odgrywa. Firma tego wymaga w oficjalnych dokumentach, a czy potem sprawdza, to nie wiem. Większość rozmów jest na tle erotycznym, ale nie wszystkie, są też o hobby, pogodzie, pracy itp. Zależy, na kogo się trafi. Z Chatpraca nie mam porównania. Są też firmy, które zatrudniają konsultantów czatów nietowarzyskich, np. sprzedażowych do obsługi różnych (wielu jednocześnie) sklepów internetowych, ale na moje aplikacje akurat nie odpowiadali.