Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca online na stronach typu chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca online na stronach typu chat (/Temat-Praca-online-na-stronach-typu-chat-163366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Praca online na stronach typu chat - Thinro - 11-05-2022 00:51

Mi to wygląda na scam to zbyt piękne by było prawdziwe cytat ze strony

Cytat:W zależności od tego ile czasu i wysiłku włożysz w pracę, przeciętny operator zarabia około 200-400 EUR tygodniowo. Ta kwota może być dużo wyższa, jeśli poświęcisz na to więcej czasu. Zapewniamy bonusy, jeśli będziesz pisał duże ilości wiadomości, a także bonusy za pracę w weekendy i święta. Nasi najbardziej doświadczeni operatorzy zarabiają nawet 4000 EUR miesięcznie!

Już to widzę jak ktoś zarabia 4k euro za pisanie na czacie po dzisiejszym kursie to 18k złbeka


RE: Praca online na stronach typu chat - milosz998 - 11-05-2022 14:02

Pobawię się chętnie i tak mam czas w nocy.

Ile trwa ta weryfikacja? Bo chyba dodałem lekko niewyraźne fotki z kamerki z kompa i nie wiem czy jest sens czekać teraz Big Grin


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 11-05-2022 14:06

Ja też próbuję, ale do innej firmy (też na literę C) - niestety stawki są równie żałosne: 0,07 euro za wiadomość.


RE: Praca online na stronach typu chat - grzesiek8305 - 16-05-2022 23:15

Dalej się przyglądam tej Chatpracie, czy jeszcze ktoś tam sobie zarabia spoza tych osób, które już się wypowiedziały? Szczególnie interesują mnie nowe osoby, bo teraz od jakiegoś czasu weszła ta weryfikacja na kamerce.


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 18-05-2022 23:30

(11-05-2022 14:06)marek_____ napisał(a):  Ja też próbuję, ale do innej firmy (też na literę C) - niestety stawki są równie żałosne: 0,07 euro za wiadomość.
Tylko że tam idą wiadomości jedna po drugiej jak się kolejka zrobi. Aktualnie idzie wyciągnąć 25-30 k wiadomosci na miesiąc. Więc bez problemu masz zarobek 7-10k PLN. Jak dalej uważasz że żałosna stawka to nie mam pytań Smile

Dodam jeszcze, że tam da się pisać Głosowo i praktycznie nie ma kontroli wysyłanych wiadomości. Przy pracy z mikrofonem wysłanie jednej wiadomości zajmuje ok 5-8 sek. Na chatpracy nie da się pisać z użyciem mikrofonu.


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 19-05-2022 09:59

Jedna po drugiej to w sumie tylko wieczorami, rano i w południe trzeba czekać. Jeżeli Ty potrafisz napisać 1000 wiadomości dziennie, to gratuluję, ja wczoraj napisałem 300 i mam dość na kilka dni. W dodatku nie wiem, jak wysłanie jednej wiadomości ma trwać kilka sekund (nawet głosowo), skoro po pierwsze trzeba chociaż rzucić okiem na historię czatu, żeby wiedzieć, o czym pisać, a po drugie trzeba uzupełniać logi o sobie i kliencie (co nie jest płatne, a zajmuje więcej czasu niż wiadomości).


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 19-05-2022 11:26

Ja tam dwa lata już pisze i wystarczy że zerkne na ostatnią wiadomość klienta. Jak jest kolejka ponad 100 to ok 200 wiadomości robi się w godzinę, a info o kliencie pisze się tylko najważniejsze i jeżeli rozmowa już trwa z nim od jakiegoś czasu to nic tam nie trzeba w zasadzie dodawać. A jak sobie nie wyobrażasz to widocznie słaby jesteś. Jakby było można wrzucić filmik to bym ci nagrał żebyś się przekonał. Smile


RE: Praca online na stronach typu chat - Atypowys - 19-05-2022 11:45

(19-05-2022 11:26)mistrzuniu4791 napisał(a):  Ja tam dwa lata już pisze i wystarczy że zerkne na ostatnią wiadomość klienta. Jak jest kolejka ponad 100 to ok 200 wiadomości robi się w godzinę, a info o kliencie pisze się tylko najważniejsze i jeżeli rozmowa już trwa z nim od jakiegoś czasu to nic tam nie trzeba w zasadzie dodawać. A jak sobie nie wyobrażasz to widocznie słaby jesteś. Jakby było można wrzucić filmik to bym ci nagrał żebyś się przekonał. Smile
Może ktoś zna serwis o którym pisze mistrzuniu? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za link bo on nie potrafi odpisać:/


RE: Praca online na stronach typu chat - marek_____ - 19-05-2022 11:59

Mi też nie odpisał, robi z tego wielką tajemnicę, ale podejrzewam z tego jak przed chwilą się chwalił zarobkami, że chodzi o ten serwis, na którym ja teraz piszę. Tam zarobek jest właśnie 0,07 euro za wiadomość + darmowe uzupełnianie logów, a od zarobku jeszcze trzeba odliczyć podatek, więc 10 zł na godzinę męczącej i niemoralnej pracy jest dobrym wynikiem. No może jestem słaby i nie jestem sexmaszyną jak on, ma się czym chwalić rzeczywiście, że zapierdziela jak królik na Duracell. Do tego szybciej już wychodzi pisanie tekstowe niż głosowe, bo na głosowym pełno jest błędów, które trzeba ręcznie poprawiać.


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 19-05-2022 12:00

https://streamable.com/917htd

Nie da się? Tak sie pisze jak jest kolejka Smile

Kurwa człowieku jaki podatek??? No naprawdę nie moja wina że jesteś słaby, na grupie gdzie jest kilkanaście osób co tam pracują, to teraz każdy na dzień bez problemu robi ok 500 wiadomości.