Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca online na stronach typu chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca online na stronach typu chat (/Temat-Praca-online-na-stronach-typu-chat-163366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Praca online na stronach typu chat - Robson90 - 05-01-2021 09:48

@[Limidos29] a scan dowodu wysyłałeś? Bo jak ja próbowałem, zamazując nr. dowodu, oraz inne ważne rzeczy (chcieli przecież tylko potwierdzenie imienia, nazwiska i daty), odpisali że mam wysłać cały dowód bez zamazania. Trochę dziwne, w jakim celu? Można się domyśleć.


RE: Praca online na stronach typu chat - Krakersik - 05-01-2021 12:11

(05-01-2021 09:48)Robson90 napisał(a):  @[Limidos29] a scan dowodu wysyłałeś? Bo jak ja próbowałem, zamazując nr. dowodu, oraz inne ważne rzeczy (chcieli przecież tylko potwierdzenie imienia, nazwiska i daty), odpisali że mam wysłać cały dowód bez zamazania. Trochę dziwne, w jakim celu? Można się domyśleć.
Ja mogłem wysłac zamazany zmień mentora ;p


RE: Praca online na stronach typu chat - Robson90 - 05-01-2021 16:20

Ciekawe jak go zmienić, skoro dostałem takiego przydzielonego, jakąs tam Anię która nawet nie odpisuje haha.


RE: Praca online na stronach typu chat - Wojtyrka - 05-01-2021 21:51

czat interia szukał w grudniu moderatora na swój czat dla grup wiekowych <16 ale chyba już nie ma, nie ma wiele sposobów zarobku na czatowaniu.


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 06-01-2021 02:31

Strona jest sprawdzona także bez obaw, inna sprawa że zatrudniaja każdego w związku z czym za dużo moderatorów jest. Co do wypłat zawsze na czas, Piza tym działają już prawie dwa lata, na początku szło spokojnie 1000zl na tydzień zarobić teraz max połowę z tego jeśli poświęcicie cały dzień Smile


RE: Praca online na stronach typu chat - ZaoxyYT - 10-01-2021 14:40

Też dostałem tą Anie i strasznie mnie denerwuje bo jest dostępna jedynie z rana a ja siedzę po nocach więc wstaje dość późno i nasz kontakt jest mega ograniczony.


RE: Praca online na stronach typu chat - Robson90 - 12-01-2021 17:17

Ci co polecają, może pochwalą się dowodem wypłaty? Czy cienko Lol ?


RE: Praca online na stronach typu chat - xhepow - 19-01-2021 18:24

Pewnie nie płacą Big Grin


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 20-01-2021 02:29

Nie , nie płacą tam za darmo każdy pracuję.


RE: Praca online na stronach typu chat - lokalny zielarz - 20-01-2021 17:59

czeka się godzinami na jakieś wiadomości, jest już bardzo dużo operatorów. szansa na wiadomość jest raczej w późnych godzinach nocnych