Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca online na stronach typu chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca online na stronach typu chat (/Temat-Praca-online-na-stronach-typu-chat-163366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 08-07-2019 15:19

No to działaj i powiedz jakie efekty, szkoda że nikt innych takich stron nie zna


RE: Praca online na stronach typu chat - therazmo - 09-07-2019 07:48

https://www.bespokechat.com/praca/
Ja coś takiego znalezłem ostatnio. Wygląda dobrze, sam się nie resjestruje, bo to nie dla mnie tyle czasu pisać z ludźmi. Tylko tutaj chyba angielski wymagany jest.


RE: Praca online na stronach typu chat - enzovsky - 09-07-2019 09:45

A nie lepiej ruszyć głową trochę i pracować na takich chatach w trochę inny sposób o ile masz gadane? Jest mnóstwo poradników jak się za to zabrać Smile sam też tak działam


RE: Praca online na stronach typu chat - mistrzuniu4791 - 09-07-2019 10:03

Ale jak w inny sposób??


RE: Praca online na stronach typu chat - mysc - 09-07-2019 13:59

Zapewne tak: https://zarabiam.com/Temat-E-whoring-kompletny-poradnik-dla-poczatkujacego-160843 lub reklamując w ten sposób portale randkowe/erotyczne Smile


RE: Praca online na stronach typu chat - dawidus887 - 23-07-2019 14:12

Tak jak wyżej. Jakieś czaty erotyczne i sprzedajesz foty z neta ;d


RE: Praca online na stronach typu chat - annads - 22-10-2020 11:49

Ja tak dorabiam na czacie. Średnio miesięcznie wyciągam 1000 zł. Nie wysyłam żadnych fotek ,nie używam kamerki ,tylko piszę. Zarobki wypłacane co tydzień. Pracuje normalnie na etat ,a to jest mój drugi dochód. Jeśli ktoś poświęcił by więcej czasu ,to oczywiście wyciągnie więcej.


RE: Praca online na stronach typu chat - osk4rr - 22-10-2020 14:06

(22-10-2020 11:49)annads napisał(a):  Ja tak dorabiam na czacie. Średnio miesięcznie wyciągam 1000 zł. Nie wysyłam żadnych fotek ,nie używam kamerki ,tylko piszę. Zarobki wypłacane co tydzień. Pracuje normalnie na etat ,a to jest mój drugi dochód. Jeśli ktoś poświęcił by więcej czasu ,to oczywiście wyciągnie więcej.

A mógłbyś przybliżyć temat? Chciałbym zobaczyć jak to działa Smile


RE: Praca online na stronach typu chat - Shimeon - 22-10-2020 17:20

(22-10-2020 14:06)osk4rr napisał(a):  
(22-10-2020 11:49)annads napisał(a):  Ja tak dorabiam na czacie. Średnio miesięcznie wyciągam 1000 zł. Nie wysyłam żadnych fotek ,nie używam kamerki ,tylko piszę. Zarobki wypłacane co tydzień. Pracuje normalnie na etat ,a to jest mój drugi dochód. Jeśli ktoś poświęcił by więcej czasu ,to oczywiście wyciągnie więcej.

A mógłbyś przybliżyć temat? Chciałbym zobaczyć jak to działa Smile

Również poprosiłbym o szczegóły Panie Świeżaku. Tongue


RE: Praca online na stronach typu chat - annads - 22-10-2020 17:50

chatpraca.com ,proszę bardzo (tak ,jak wcześniej ktoś napisał przechodzisz szkolenie na skype-ok 2 h,praca dla dorosłych). Jeśli znacie jakieś inne to możecie też podać. Płatne granie w gry np. tak jak na WowApp (tylko tam jest zarobek kilku dolarów), sieć afiliacyjna MyLead dobrze się sprawdza ; sejfik.com-marne grosze,ale jak ktoś chce..(oglądanie reklam i płatnych linków,zadania itp)