Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski pod polecanie kampanii inwestycyjnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Program partnerski pod polecanie kampanii inwestycyjnych (/Temat-Program-partnerski-pod-polecanie-kampanii-inwestycyjnych-163346)



Program partnerski pod polecanie kampanii inwestycyjnych - Soplica - 05-07-2019 18:19

Witam, czy znacie jakiś program pod polecanie kampanii inwestycyjnych? - W jednym z wątków na forum pewien użytkownik mówił, że za polecenie jednej kampanii można dostać 500zł za leada. Niestety nie odpisał mi na PW. Może moglibyście mi coś polecić?

Na MyLead.pl jest tego pełno, aż za dużo i szczerze mówiąc nie wiem co mógłbym wybrać, żeby się nie napracować na marne.


RE: Program partnerski pod polecanie kampanii inwestycyjnych - MyLead.pl - 15-07-2019 18:38

Cześć @[Soplica],
jeśli rozmawiamy o klientach z Polski, to szczególnie polecamy Ci ze względu na wysoką skuteczność:

Oil Profit PL
Stawka: 857,50PLN | Model: CPA | Punkt konwersji: wpłata depozytu (250$) | Podgląd: KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

CryptoSoft PL
Stawka: 857,50PLN | Model: CPA | Punkt konwersji: wpłata depozytu (250$) | Podgląd: KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Crypto Crash Fortune PL
Stawka: 857,50PLN | Model: CPA | Punkt konwersji: wpłata depozytu (250$) | Podgląd: KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Wszystkie z tych programów są sprawdzonymi przez setki wydawców kampaniami.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Program partnerski pod polecanie kampanii inwestycyjnych - jemm - 16-07-2019 16:27

Można również promować oferty firm typu opcje binarne czy forex.

opcje binarne to zazwyczaj 50% prowizji.

Forex ro zazwyczaj cpa lub lot rebate (kilka usd za lot)