Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program partnerski Aliexpress (/Temat-Program-partnerski-Aliexpress-163322)



Program partnerski Aliexpress - Bobi2k17 - 03-07-2019 21:31

Witam, szukam programu partnerskiego Aliexpress, macie jakieś sprawdzone?


RE: Program partnerski Aliexpress - Czaq - 04-07-2019 07:04

Aliexpress w postaci 6% CPS oraz deeplinki Wink
Proszę: https://mylead.global/pl/kampanie-dostepne-w-mylead/aliexpress_22383


RE: Program partnerski Aliexpress - AngelikaG - 04-07-2019 07:49

W LeadStar też mają Wink nawet korzystałam ostatnio robiąc zakupy Tongue


RE: Program partnerski Aliexpress - JuiceDroid - 24-08-2019 12:13

Cześć Wszystkim,
jestem nowy, chciałbym się dowiedzieć, co wpisać przy tworzeniu konta na portals.aliexpress.com

Pytanie "1. Please provide the URL of the website you’ll use to send traffic to AliExpress.com." sugeruje, że mam własną stronę.

1. Chciałbym np. wrzucać link na facebooku, czy np. polecać znajomym, nie koniecznie zakładać od razu stronę do tego, czy muszę coś tam wpisywać ma to znaczenie?

2. Właściwie chciałbym mieć po prostu ref linki, czy złe wpisanie czegoś do reszty tych pól sprawi, że potem bedą problemy?


RE: Program partnerski Aliexpress - AngelikaG - 12-09-2019 09:31

Wydaje mi się, że żeby korzystać z ich programu partnerskiego, musisz posiadać stronę www - i ją własnie musisz podać, aby mogli ją zweryfikować i zaakceptować Ci konto - to bardzo częsta praktyka programów partnerskich (nie mając strony www nie zaakceptują Cię)


RE: Program partnerski Aliexpress - Misza8888 - 12-09-2019 10:23

Tak musisz posiadać stronę bądź grupy fb


RE: Program partnerski Aliexpress - cezar78 - 12-09-2019 13:43

Program Aliexpress jest do d.. bo nie ma cookies, tzn jęsli ktoś odrazu po kliknięciu linka nie zarejestruje się to nic prowizji nie dostaniesz. Amazon ma chociaż 24h ciasteczko więc juz trochę lepiej


RE: Program partnerski Aliexpress - Misza8888 - 12-09-2019 14:40

To co polecacie jeśli chodzi o Ali i promocje ich produktu


RE: Program partnerski Aliexpress - Yoka124 - 30-09-2019 19:06

(12-09-2019 13:43)cezar78 napisał(a):  Program Aliexpress jest do d.. bo nie ma cookies, tzn jęsli ktoś odrazu po kliknięciu linka nie zarejestruje się to nic prowizji nie dostaniesz. Amazon ma chociaż 24h ciasteczko więc juz trochę lepiej
Ma


RE: Program partnerski Aliexpress - jemm - 04-10-2019 18:25

Aliexpress ma 3 dni cookies, bezpośredni program partnerski jest na : portals.aliexpress.com