Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty (/Temat-DarkDevil-i-Ledo-lacza-sily-w-zarabianiu-co-daje-ostre-efekty-16332)

Strony: 1 2 3


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - myju - 12-11-2010 08:51

A co ile pieniądze są wypłacane na PP ?Co tydzień czy miesiąc ?


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 12-11-2010 12:22

zalezy z jakiej fimy


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - ledo - 12-11-2010 12:23

Ogarnijcie dupy... my nie przyjmuje każdego, rejestruj się z reffa dopiero jak ogarniasz o co tu wogóle chodzi, a nie do mnie co chwile ktoś pisze że się zarejestrował, a nawet się wcześniej nie przedstawi, w dodatku nie wie o co w tym chodzi... Pisz dopiero jak spełniasz wszystkie warunki z 1 postu


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - Shaiders - 12-11-2010 15:12

Zarejestrowałem się z linku Dark Devil'a. Podał mi całkiem niezły sposób. Zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 12-11-2010 15:22

Shaiders jeżeli sie za to wezmiesz to napewno wyjdzie,daje sobie ręke uciąć ze wyjdzie,tylko ze chodzi glownie o to ze musi wam sie chcieć,bo jeszcze nikt nie zarobil nic nie robiąć chociaz my z Ledo czasem nie robimy nic przez caly dzien i mamy po 5$ wiec da sie i sposob jest zajebi*ty tylko trzeba chciećSmile


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - myju - 12-11-2010 19:08

Wy zarabiacie po za polecania XD
A mam pytanie bo odje dużo gier itp. na dark warez a max zarabiam po 1$ dienie.


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - Shaiders - 12-11-2010 21:12

Widzę, że chce się dołączyć kolejna osoba, która nic nie potrafi.
Na poleconych DarkDevil zarobia 1$ dziennie, ale musiał jakoś zachęcić innych do tego.

Jeżeli potrafisz posługiwać się swoimi linkami to dużo zarobisz. Ja przez 2godziny mojej nieobecności zarobiłem 0.35$ więc się da. Dopiero zaczynając. A co dopiero będzie jak się rozkręcę ? ;o Smile
Xpokerface


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - ledo - 12-11-2010 21:48

(12-11-2010 19:08)myju napisał(a):  Wy zarabiacie po za polecania XD
A mam pytanie bo odje dużo gier itp. na dark warez a max zarabiam po 1$ dienie.
Ja po tygodniu mam 3 $ z refów, więc to jest nic Smile sam na siebie zarabiam


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 13-11-2010 00:36

panowie,wiecie ze nam tez sie oplaca miec poleconych bo mamy z nich jakis % ale chodzi i to ze wy nic na tym nie tracicie,a zyskujecie to ze zarabiacie sporo kasy dziennie,i prosze mi nie pisac ze sie nie da czy cos w tym stylu bo to ze wam nie wychodzi to moze byc dlatego ze:
a)nie chce wam sie wrzucac
b)nie spełniacie warunkow podanych w 1 poscie
c)nie macie o tym zielonego pojęcia
d)nie wrzucacie na wszystkie warezy o ktorych piszemy wam z Ledo jak do nas napiszecie na gg


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - Takahari - 13-11-2010 01:13

ja tam progresywnie do przodu ledo wie jak co Wink