Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty (/Temat-DarkDevil-i-Ledo-lacza-sily-w-zarabianiu-co-daje-ostre-efekty-16332)

Strony: 1 2 3


DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 09-11-2010 15:53

Jak już wiecie to ja (DarkDevil) i Ledo jesteśmy ostatnio tematem nr.1 w tym dziale bo mamy dobry sposób na zarobek.

Łączymy więc siły i zwiększamy moc działania.
Mamy poradniki które ułatwią działanie,jeżeli to nie pomoże to jesteśmy dostępni na gg:
DarkDevil:8861785
Ledo:4733934


Nasze zarobki widzieliście w poprzednich postach,jak to od zera wskakiwaliśmy w wyższe sfery,czas płynie a nasze zarobki ciągle się zwiększają.
Oczywiście nie ma nic bez wkładu pracy.
Dajemy z siebie wiele starań żeby to wyszło.Jak widać są efekty.

I rzecz najważniejsza.Chcesz być reffem?
Zasady:
1.Nie możesz być upierdliwą ciotą--z takimi nie wspólpracujemy
2.Musisz miec pewną znajomość hostingów
3.Musisz wiedzieć co to jest FTP,Remote Upload,Hosting,Na czym polega zarabianie na hostingach
4.Żółtodziobów nie uczymy gdyż jest to dla nas strata czasu.
5.Musisz mieć konta na najlepszych forach polskich a nie zawsze jest łatwo takowe zdobyć.

To 5 podstawowych zasad na kandydata do zarabiania z nami pieniędzy

Jeżeli nie spełniasz tych zasad to nawet do nas nie pisz bo odprawimy cię z kwitkiem Smile
Może to troche wredne zachowanie,ale człowiek który nie wie jeszcze nic o uploadowaniu a chce zarabiac jest samobójcą.

Warto więc sie poduczyć troche a pozniej do nas napisać.Chyba ze juz umiesz to wszystko to chętnie z tobą nawiążemy współprace.

Jeszcze raz radze dobrze zapoznać się z treścią tego posta,zastanowić się 2 razy a pózniej napisac na GG do mnie lub do Ledo.

Oczywiście nowe pomysły ciągle się rodzą i być może znajdą sie tez pieniądze na jakies wynagrodzenia dla najlepszych reffowSmile

Jeżeli wiesz ze sie nadajesz po zarejestrowaniu się na :
http://www.filesonic.com/referral/220957 (link DarkDevil)
http://www.filesonic.com/referral/843457 (link Ledo)
http://www.filesonic.com/ (czysty link)
Wal śmiało do któregoś z nas na gg

Pozdrawiam.


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - ledo - 09-11-2010 15:59

Jak najbardziej się pod tym podpisuję, z nami nie zginiesz, a nasze zarobki ciągle wzrastają i mamy nowe pomysły co równa się z większą kasa Smile Każdy kto będzie chciał przystąpić do naszego 'projektu' będzie miał z tego zyski i dużą pomoc od nas Smile


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - ciastkO - 10-11-2010 21:36

Super porostu rewelacja!!! Początkujący ogarnie to w 10 min. Łatwy i przyjemny zarobek, kasa leci jak woda z kranu Lol
Polecam dużo zarobicie a wielkich zdolności nie potrzebujecie wystarczy umiejętność poprawnego pisanie. Jerk2


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 10-11-2010 22:28

DokładnieSmile
Ale upierdliwości też nie tolerujemy.
Poprostu robisz to co ci mówimy i masz kase


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - Athemis - 10-11-2010 22:44

Mógłbyś z grubsza opisać na czym zarabiacie?
Wrzucacie filmy, xxx, gry czy inne na fora i tyle?


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - BartuS - 11-11-2010 09:38

Regnąłem się z refa ledo.


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - mikolaj90 - 11-11-2010 11:40

Napisałem na GG do Ledo. Konto na FileSonic już mam.


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 11-11-2010 12:32

Opisujemy wszystko dopiero po rejstracji jako reff


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - mikolaj90 - 11-11-2010 12:43

Zarejestrowałem się jeszcze raz z reffa DarkDevil.


RE: DarkDevil i Ledo łączą siły w zarabianiu co daje ostre efekty - DarkDevil - 11-11-2010 13:35

ok mikolaj pisz na gg:8861785