Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy od Dean... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Typy od Dean... (/Temat-Typy-od-Dean-163310)



Typy od Dean... - lukax6 - 02-07-2019 22:28

Ostatnio trafiłem na stronę fb, gdzie gość oferuje typy z kursem 10+. Czasami przed meczem dodaje Real zdjęcie kuponu z za krytym wynikiem a kilka dni później, zdjęcie gdzie widać wynik, który faktycznie wszedł. Jeśli ktoś ma chwilę to polecam zobaczyć. Trzeba wpisać w wyszukiwarce "Dean ambrose wwe"

Co sądzicie?


RE: Typy od Dean... - PremAccHack - 02-07-2019 22:55

Fake. Jeśli ktoś wie o takich ustawkach to nie dzieli się nimi w internecie. Jest to zamknięte grono które śpi na pieniądzach. Wplac kup jeden mecz i sobie sprawdź.
PS. Zauważ się jest tylko 3 kolesi co to komentuje i wszystkie konta są puste. Aktywności praktycznie zero a ma 3k polubien.


RE: Typy od Dean... - lukax6 - 03-07-2019 05:54

Dzięki za info. Nie byłem pewny w 100% czy to fake, bo tak jak mówiłem, sam widziałem kupon który był dodany przed meczem a później ten sam z prawidłowym wynikiem. Oczywiście numery kodu kreskowego były zgodne itd. Ale fakt, że nie jest problemem wydrukować taki kupon Smile No i ta aktywność, która jest znikoma...