Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC (/Temat-Szukam-PP-z-porownywarka-ubezpieczen-OC-AC-163301)

Strony: 1 2


Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - Makabrycy - 02-07-2019 14:17

witam,
Szukam PP gdzie byłą by dostępna porównywarka ubezpieczeń OC, AC, i inne - cos jak w rankomacie. ktoś ma jakiś pomysł ?
PS:
Nie wiem czy w dobrym dziale dałem zapytanie. jak by cos było nie tak to proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu Smile Pozdrawiam


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - EfectiveWork - 02-07-2019 14:20

A co jest nie tak w rankomacie ? Smile


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - Makabrycy - 02-07-2019 14:24

w rankomacie nie znalazłem PP - chyba ze coś przeoczyłem ?


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - EfectiveWork - 02-07-2019 14:30

aaaa to nie wiem Smile


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - AngelikaG - 03-07-2019 07:16

Chodzi Ci o taką gotową stronę z porównaniem ubezpieczeń?
Bo jeśli o pojedyncze programy, to sprawdziłam teraz w LeadStar i jest tam 8 ofert aktualnie dla ubezpieczeń OC/AC.
No i jak chcesz to możesz sobie tam stworzyć swoją własną stronę (za darmo) na ich serwerach i wrzucić tam tylko oferty ubezpieczeń - te które chcesz i masz tak jakby porównywarkę ubezpieczeń wtedy Smile


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - Makabrycy - 03-07-2019 12:55

generalnie chyba najlepszym rozwiązaniem będzie oferta którego z programów typu ebroker i inni, ale póki co jeszcze szukam Smile chciałbym mieć to zorganizowane w stylu strony rankomat.


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - AngelikaG - 03-07-2019 14:40

Z tego co kojarzę, to któraś firma ma zrobić program partnerski typowo pod ubezpieczenia - tylko pod ubezpieczenia. Tylko nie pamiętam jaka firma, a temat obił mi się o uszy dosyć dawno, więc nie wiem czy jeszcze się nie pojawił, czy może raczej temat nie wypalił.


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - Makabrycy - 03-07-2019 16:04

proszę o info w tej kwestii jakby się coś przypomniało Smile Pozdrawiam Smile


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - luketmi - 17-07-2019 10:31

Rankomat ma własny program partnerski - płacą jako jedni z nielicznych na rynku za KALKULACJĘ. Kiedyś tak robiło MTU24.


RE: Szukam PP z porównywarką ubezpieczeń OC, AC - itmaster - 24-07-2019 19:05

(17-07-2019 10:31)luketmi napisał(a):  Rankomat ma własny program partnerski - płacą jako jedni z nielicznych na rynku za KALKULACJĘ. Kiedyś tak robiło MTU24.

Chodzi Ci o eBrokerPartner, prawda? Ciekawostką w tym programie jest to, że jako wydawca osobiście też możesz korzystać z ich oferty (czy to wziąć kredyt czy ubezpieczenie) i dostaniesz legalnie za to prowizję. Mało gdzie tak można.