Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Jakie konto? (/Temat-Jakie-konto-163293)



Jakie konto? - michal1367 - 01-07-2019 17:33

Witam.
Mam taki problem wpłaciłem z pewnej strony raz zarobione pieniądze 100 złotych, potem założyłem nowe konto na tej samej stronie bo dają bonus za rejestrację. Zarobiłem na tym nowym koncie też 100 złotych i chce zlecić wypłatę a tu mi piszą że ten numer konta bankowego był już użyty i nie można go ponownie użyć. Skasowałem stare konto ale dalej nie mogę wypłacić pieniądzy z nowego. Nie mam drugiego konta bankowego a z tej strony można wypłacić tylko na konto bankowe i tu jest problem.
Chciałbym zrobić konto w jakimś portfelu elektronicznym czy coś w tym stylu i tam wypłacić. Warunki są takie że konto musi mieć numer IBAN i mieć możliwość otrzymywania przelewów z zagranicy.
Na czym mógłbym założyć takie konto? Chciałbym żeby to konto było darmowe i proste w założeniu. Jaki serwis polecicie, czy są wogóle takie?
Proszę o pomoc i porady.


RE: Jakie konto? - rAzEET - 01-07-2019 17:38

Revolut - apka na telefon, rejestracja w kilka minut, weryfikacja dowodem. Ogólnie aplikacja działa jak konto bankowe, możesz wyrobić sobie kartę płatniczą plastikową albo wirtualną, robić przelewy itp.


RE: Jakie konto? - michal1367 - 01-07-2019 17:51

Na to konto chciałbym tylko wypłacić zarobione pieniądze i przelać je na moje konto bankowe. Czy jest tam taka możliwość? Jakie tam są opłaty za założenie konta, otrzymanie przelewu z zagranicy i przelew na konto bankowe. Na jednym serwisie- Yetipay mam już konto pisałem do nich ile kosztuje otrzymanie przelewu z zagranicy odpidali mi że odsetki wynoszą 30 złotych także raczej się tam nie opłaca.


RE: Jakie konto? - Komandos823 - 01-07-2019 21:16

Jak założysz konto na Revolucie to masz wszystko za 0 zł. Przelewy, prowadzenie konta itd. Tylko oczywiście przelewy nie ekspresoweSmile a za dostawę karty fizycznej płaci się tylko za wysyłkę 10 zł ale mogę ci podać reflink na pw to dostawa będzie darmowaSmile


RE: Jakie konto? - michal1367 - 02-07-2019 16:44

Ok, dzięki za porady, zrobię konto na Revolucie na razie bez karty bo jej nie potrzebuje.