Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A takie tam klikanie w reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: A takie tam klikanie w reklamy (/Temat-A-takie-tam-klikanie-w-reklamy-163278)

Strony: 1 2 3


A takie tam klikanie w reklamy - themichalek100 - 30-06-2019 10:30

Witam wszystkich.
Dziennik piszę żeby stać się systematycznym w zarabianiu online.

A teraz kilka słów o mnie:
Mam na imię Michał. Mam 16 lat i od jakiś 5 miesięcy siedzę na portalach z ankietami.
Dzisiaj postanowiłem spróbować nowego rodzaju zarobku czyli klikania w reklamy.
Oczywiście jestem otwarty na wasze porady i serwisy jakie mi podeślecie.
Jak na ten moment jedynym moim miejscem na które mogę wypłacać to jest PayPal.
Na ten moment próbowałem takie portale z ankietami jak:
Cint.com(korzystam do dziś)
MarketAgent(niestety skończyłem korzystać)
Toluna(czasami coś działam)
a co do reklam to narazie:
Sejfik
Imperium.(ogarnąłem że wypłaca tylko przelew. Nie korzystam)
Informacje co i jak będę się starał dodawać co tydzień, może trochę częściej ale zobaczymy.
Na dzień dzisiejszy moje środki to do celu to: 30/500zł
Więc nie ma ich dużo. Jeśli ktoś by polecił jakieś serwisy z ankietami/klikaniem w reklamy to był bym wdzięczny.


RE: A takie tam klikanie w reklamy - mysc - 30-06-2019 16:38

Michale, 500zł zarobione w 2 miesiące na klikaniu w reklamy jest niemożliwe. Mam nawet wątpliwości czy w rok by się tyle udało z tego wyciągnąć Smile


RE: A takie tam klikanie w reklamy - marek_____ - 30-06-2019 16:49

Realistyczny zarobek za klikanie to 10zł na miesiąc w jednym panelu, także sam widzisz, że szkoda na to czasu.


RE: A takie tam klikanie w reklamy - themichalek100 - 30-06-2019 18:25

(30-06-2019 16:38)mysc napisał(a):  Michale, 500zł zarobione w 2 miesiące na klikaniu w reklamy jest niemożliwe. Mam nawet wątpliwości czy w rok by się tyle udało z tego wyciągnąć Smile

Ale to nie same reklamy. Reklamy traktuję tak hobbystycznie a głównie próbuję na ankietach.


RE: A takie tam klikanie w reklamy - marek_____ - 30-06-2019 18:31

W ankiety także trzeba wejść "na poważnie" jeżeli myśli się o jakimś zarobku chociażby 200-300 zł miesięcznie. Na poważnie, to znaczy porejestrować się naraz na co najmniej kilkunastu profilach i mieć na uwadze to, że na każdym kasa leci oddzielnie. Nie zdziw się więc, że pierwsza wypłata z ankiet będzie za 3 miesiące i będzie to max. 50 zł. Tongue.


RE: A takie tam klikanie w reklamy - pawlex - 30-06-2019 18:46

Ja bym Ci polecał już na MyPay założyć konto i w zależności od akcji to te 10/60 zł dziennie to byś wyciągnął. Na początku miesiaca i tak nic nie ma ale reklamy i ankiety są nieopłacalne jeżeli chodzi o czas na nie poświęcony. Sam wiem bo robiłem i zrezygnowałem :-)


RE: A takie tam klikanie w reklamy - Zaperr44 - 30-06-2019 22:15

(30-06-2019 18:46)pawlex napisał(a):  Ja bym Ci polecał już na MyPay założyć konto i w zależności od akcji to te 10/60 zł dziennie to byś wyciągnął. Na początku miesiaca i tak nic nie ma ale reklamy i ankiety są nieopłacalne jeżeli chodzi o czas na nie poświęcony. Sam wiem bo robiłem i zrezygnowałem :-)

10/60zł? Złote czasy CPL według mnie minęły, teraz marne 2-3zł dziennie możesz zarobić a nie takie kwoty + co do ankiet tak jak kolega wyżej napisał ja traktuję ankiety hobbystycznie, ale jestem zarejestrowany w 8 panelach a i tak miesięcznie mam ok.100zł (akurat w tym rekord padł bo 150 ;P )


RE: A takie tam klikanie w reklamy - pawlex - 30-06-2019 22:24

Wczoraj jeszcze było nestle na MP za chyba 30 gr teraz masz cole za 40 oraz every za 45gr bez limitu . Robiąc 60 zł to byś musiał wykonać jakieś 53 akcje robiąc 3 za jednym razem 1.15zł . Czyli 53x zakładając ,że zaliczy 100% nawet jeżeli nie to większość to dajmy na to 60/70 akcji na 24h to dużo ?. Ja mówie tylko o MP . Na innych serwisach dzisiaj ludzie robili po 14/55 zł gdzie na koniec miesiąca czerwiec ludzie mają po 2XXzł do 6XX zł na obecny moment a na jednym nawet dniówka wyniosła 160 zł bez 20 gr na moment pisania postu. Oczywiście nie uwzględniłem tutaj na MP czy innych serwisach BONUSU za ilość akcji który jest różny więc powiedzmy dodatkowo +50/200


RE: A takie tam klikanie w reklamy - themichalek100 - 01-07-2019 09:48

(30-06-2019 22:24)pawlex napisał(a):  Wczoraj jeszcze było nestle na MP za chyba 30 gr teraz masz cole za 40 oraz every za 45gr bez limitu . Robiąc 60 zł to byś musiał wykonać jakieś 53 akcje robiąc 3 za jednym razem 1.15zł . Czyli 53x zakładając ,że zaliczy 100% nawet jeżeli nie to większość to dajmy na to 60/70 akcji na 24h to dużo ?. Ja mówie tylko o MP . Na innych serwisach dzisiaj ludzie robili po 14/55 zł gdzie na koniec miesiąca czerwiec ludzie mają po 2XXzł do 6XX zł na obecny moment a na jednym nawet dniówka wyniosła 160 zł bez 20 gr na moment pisania postu. Oczywiście nie uwzględniłem tutaj na MP czy innych serwisach BONUSU za ilość akcji który jest różny więc powiedzmy dodatkowo +50/200

A wytłumaczył byś jak działa MyPay? bo nie próbowałem tego typu serwisów i nie wiem co i jak był bym bardzo wdzięczny jakbyś napisał na pw.
A co do reszty to z ankietami już chwilę działam i wyciągnąłem z nich już ok 200 zł a teraz na ten cel mam coś 28-30 zł


RE: A takie tam klikanie w reklamy - themichalek100 - 02-07-2019 07:03

Jeśli ktoś by chciał mnie nauczyć innych metod zarabiania to chętnie skorzystam wtedy z refa i będę aktywny więc jeśli ktoś ma czas i chęci to zapraszam pw.