Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy (/Temat-Zaprosze-2k-osob-do-polubienia-strony-dodam-do-grupy-163275)

Strony: 1 2


Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - jamesr - 29-06-2019 22:44

Witam, oferuje zaproszenie do polubienia Twojego fanpage'a 2000 polskich realnych znajomych, jest również możliwość dodania tej ilości osób do grupy. Znajomi chętnie lajkują strony Wink 100% realne konta, cena:
Zaproszenie do polunienia: 1zł/1k
Didanie do grupy 1.5zł/1k


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Soplica - 11-08-2019 00:02

Oszust. Zapłaciłem mu ponad tydzień temu za dodanie osób do grup i kontakt się urwał.....


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - jamesr - 11-08-2019 00:47

(11-08-2019 00:02)Soplica napisał(a):  Oszust. Zapłaciłem mu ponad tydzień temu za dodanie osób do grup i kontakt się urwał.....
Nie zaakceptowa prosba o dołączenie do grupy to jak moge ludzi dodac


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Dante_/ - 11-08-2019 00:58

Nie żeby coś, ale jego tytuł użytkownika brzmi: "Nadużywam zaufania", za nic takiej nie dostał od administracji ( wątpię, żeby sam sobie taką ustawił ).

A nawet jeżeli prośba o dołączenie do grupy została odrzucona to imho powinieneś skontaktować się z kupującym odnośnie tego.

Tak w ogóle to jak się umawiacie na dodanie do grup to wypada podać nazwę konta/zapytać o nazwę konta z którego będą zapraszane te osoby ( żeby uniknąć nie akceptacji do grupy ).


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - jamesr - 11-08-2019 01:02

(11-08-2019 00:58)Dante_/ napisał(a):  Nie żeby coś, ale jego tytuł użytkownika brzmi: "Nadużywam zaufania", za nic takiej nie dostał od administracji ( wątpię, żeby sam sobie taką ustawił ).

A nawet jeżeli prośba o dołączenie do grupy została odrzucona to imho powinieneś skontaktować się z kupującym odnośnie tego.

Tak w ogóle to jak się umawiacie na dodanie do grup to wypada podać nazwę konta/zapytać o nazwę konta z którego będą zapraszane te osoby ( żeby uniknąć nie akceptacji do grupy ).

Napisałem do Soplicy


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Soplica - 12-08-2019 18:43

(11-08-2019 00:58)Dante_/ napisał(a):  A nawet jeżeli prośba o dołączenie do grupy została odrzucona to imho powinieneś skontaktować się z kupującym odnośnie tego.

Dokładnie o to mi chodzi. Po prostu po transakcji zniknął z forum na parę dni i cisza. Teraz do mnie fakt faktem napisał, ale mimo wszystko po 10 dniach.


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Soplica - 14-08-2019 20:52

Niestety w dalszym ciągu użytkownik nie wykonał zlecenia. Dołączył do grupy, ale nic po za tym. Kontakt znowu się urwał....


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Hybrid1990 - 14-08-2019 22:11

@[jamesr] mam ci wysłać specjalne zaproszenie do grupy zbanowanych użytkowników forum ?
Ogarnij to, długo czekać nie będę.


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - jamesr - 14-08-2019 22:30

(14-08-2019 22:11)Hybrid1990 napisał(a):  @[jamesr] mam ci wysłać specjalne zaproszenie do grupy zbanowanych użytkowników forum ?
Ogarnij to, długo czekać nie będę.

Proszę o danie czasu do jutra


RE: Zaproszę 2k osób do polubienia strony / dodam do grupy - Soplica - 16-08-2019 16:44

(14-08-2019 22:30)jamesr napisał(a):  
(14-08-2019 22:11)Hybrid1990 napisał(a):  @[jamesr] mam ci wysłać specjalne zaproszenie do grupy zbanowanych użytkowników forum ?
Ogarnij to, długo czekać nie będę.

Proszę o danie czasu do jutra

Dobra gościu poproszę o zwrot hajsu. W sumie wiele to nie było, ale jak decydujesz się na oferowanie ludziom czegoś to, albo się z tego wywiązujesz albo daj sobie spokój. Zapłaciłem ci 2 sierpnia i dalej się nie wywiązałeś....