Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam bota do Instagrama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam bota do Instagrama (/Temat-Szukam-bota-do-Instagrama-163255)



Szukam bota do Instagrama - Bobi2k17 - 28-06-2019 13:02

Witam, szukam strony lub bota który będzie sam lajkował zdjęcia z wybranym hasztagiem


Szukam bota do Instagrama - themi8 - 07-07-2019 17:43

Jarvee obrabia co tylko zapragniesz

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk


Szukam bota do Instagrama - Snaggy - 07-07-2019 18:04

GMT 2

Tani i obsługuje wiele kont w jednej cenie.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Szukam bota do Instagrama - Resick - 07-07-2019 20:59

Generalnie to instagram ostatnio wprowadził update i prawie żaden bot nie działa.Zanim się na któryś zdecydujesz upewnij się,że będzie działał.


RE: Szukam bota do Instagrama - Dante_/ - 07-07-2019 22:01

FollowLiker działa ( szybko zrobili aktualizację i wszystko jest git ), a co do Jarvee to z tego co mi wiadomo ( z zagranicznego forum ) to support Jarvee wciąż walczy z najnowszą aktualizacją Instagram'a ( jak pełno konto dostało ban'y [ początek czerwca ] ).


RE: Szukam bota do Instagrama - Snaggy - 07-07-2019 22:23

(07-07-2019 22:01)Dante_/ napisał(a):  FollowLiker działa ( szybko zrobili aktualizację i wszystko jest git ), a co do Jarvee to z tego co mi wiadomo ( z zagranicznego forum ) to support Jarvee wciąż walczy z najnowszą aktualizacją Instagram'a ( jak pełno konto dostało ban'y [ początek czerwca ] ).
Followliker dziala git. Super info. Ja już go skazalem na straty.

Dzięki, jutro zassam i testne.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Szukam bota do Instagrama - rAzEET - 08-07-2019 01:38

Jarvee najlepszy


RE: Szukam bota do Instagrama - trushi - 09-07-2019 02:06

Jarvee na 3 dni trial i po 3 dniach znowu możesz mieć za darmo, wystarczy że usuniesz z pc całkowicie.