Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tinder - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Tinder (/Temat-Tinder-163240)



Tinder - sasiad - 27-06-2019 11:49

Cześć,

czy jest sposób darmowy lub płatny sposób aby zmieniać lokalizację na Tinder?
Próbowałem już na kilka sposobów:
1. Instalując starą wersje apki tzn 3.0.1 na której podobno powinien działać patent z fakegps. Po instalacji aplikacji nie mogę jej nawet otworzyć.

2.Po przez przęglądarkę Chrome z różnymi dodatkami zmieniającymi geolokalizację.
O dziwo widzę innych użytkowników z wybranej przeze mnie lokalizacji. Natomiast oni mnie nie widzą i nie ma żadnych matchy.

Jeżeli nie ma darmowego sposobu, to czy jest jakiś płatny?
Opcja z wykupieniem Tinder Plus mija się z celem, gdyż za szybko bany lecą.

Dzięki Wink


RE: Tinder - Bobi2k17 - 27-06-2019 13:53

BlueStacks ? XD instalujesz, pobierasz Tindera, zmieniasz lokalizacje w panelu BlueStacks i odpalasz tindera


RE: Tinder - sasiad - 27-06-2019 15:28

(27-06-2019 13:53)Bobi2k17 napisał(a):  BlueStacks ? XD instalujesz, pobierasz Tindera, zmieniasz lokalizacje w panelu BlueStacks i odpalasz tindera

Jesteś pewien, że ten sposób działa czy tak Ci się wydaje? Wink


RE: Tinder - Bobi2k17 - 27-06-2019 16:20

Robiłem tak na PC, BlueStacks to emulator i jak instalowalem Tindera jeszcze nie tak dawno temu to pamiętam ze ustawiałem lokalizacje na mapce.


RE: Tinder - sasiad - 27-06-2019 22:24

Próbowałem BlueStacks zainstalować na Mac'u, ale z marnym skutkiem. Zalukam, dzięki Wink