Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić, żeby fanpage erotyczny nie został zbanowany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Co zrobić, żeby fanpage erotyczny nie został zbanowany? (/Temat-Co-zrobic-zeby-fanpage-erotyczny-nie-zostal-zbanowany-163226)



Co zrobić, żeby fanpage erotyczny nie został zbanowany? - Soplica - 25-06-2019 19:30

Witam, 2 lata temu prowadziłem zagraniczny fanpage erotyczny, który niestety został zablokowany przez fb. Nie było tam ostrych fotek, tyle takie w bikini, nie wiem czy konkurencja mnie zgłaszała czy co. Widzę mimo wszystko, że sporo osób dalej działa w tym temacie, więc byłbym wdzięczny gdybyście mi coś doradzili Smile


RE: Co zrobić, żeby fanpage erotyczny nie został zbanowany? - jamesr - 29-06-2019 21:07

Z tego co wiem nie można pisać "fuck me" i innych zbereźnych tekstów, zasadniczo zbanowali mi post jak napisałem "100 like - 1 Hot Photo" trzeba na wszystko uważać


RE: Co zrobić, żeby fanpage erotyczny nie został zbanowany? - proxq - 03-07-2019 15:04

Prowadziłem fanpages erotyczne od 2014 roku (łącznie 800 tyś fanów).

W moim przypadku około 90% blokad na fanpages to niestety konkurencja. Możesz udostępnić to samo zdjęcie na 10 fanpages, a tylko na jednym dostaniesz blokadę (3,7 lub 30 dni) lub ograniczą Ci zasięg do 0.

Moje rozwiązanie było proste. Wyłączenie publikacji strony na okres około tygodnia ( a niech konkurencja myśli że strony już nie ma Big Grin ).

Dobrze jest mieć podpięte pod stronę 2 konta, FB blokował 3 razy konto użytkownika na 30 dni, ale posty na FB mogłem dodawać z drugiego konta.

Powodzenia.