Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam stronę, jakie są możliwości? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam stronę, jakie są możliwości? (/Temat-Mam-strone-jakie-sa-mozliwosci-163203)



Mam stronę, jakie są możliwości? - Cracus - 23-06-2019 20:57

Witam.
Jestem właścicielem strony internetowej o tematyce filmowej, jednak tylko jednego gatunku. Tutaj mam jakąś tam bazę fanów i zastanawiam sie jak to spieniężyć.
Czy programy partnerskie, czy sprzedaż gadżetów, koszulek itp czy może reklamy.

I dodatkowo ostatnio mam więcej czasu, udało by mi się rozbudować na pewno jakąś stronę nowa i social media do tego, ale nie wiem jaka branża cieszy się najlepszymi programami partnerskimi i realnymi zarobkami za samo polecanie usług.


RE: Mam stronę, jakie są możliwości? - Ascoran - 23-06-2019 21:02

Wszystko jest opłacalne o ile masz jakikolwiek ruch na stronie


RE: Mam stronę, jakie są możliwości? - Cracus - 23-06-2019 21:19

A coś dokładniej ?
To z moją stroną, która mam to raczej zarobków nie będzie bo nie jest u nas popularny horror zbytnio.
Ale szukam czegoś co może być w perspektywie zarobkowe - finanse, ero, gry itp.
Macie z czymś doświadczenie?


RE: Mam stronę, jakie są możliwości? - Ascoran - 23-06-2019 22:05

Tak jak mówiłem, wszystko jest opłacalne o ile ktokolwiek wchodzi na tą stronę...
Nie wystarczy wrzucić strony na serwer i podpiąć domenę, trzeba ją jeszcze rozreklamować i wypozycjonować w google - dopiero potem myśleć o tym jak na niej zarobić.
Pomysłu nikt Ci nie da, musisz sam wymyślić - sam pomyśl, gdybyś miał genialny pomysł na stronę, przekazałbyś go komuś publicznie na forum zamiast samemu go zrealizować?


RE: Mam stronę, jakie są możliwości? - MyLead.pl - 24-06-2019 13:52

Cześć @[Cracus],
tematyka filmowa aż prosi się o programy partnerskie związane z promowaniem produkcji kinowych i telewizyjnych. Jeśli to strona skupiająca się wyłącznie na jednej produkcji (a z Twoich wypowiedzi wynika, że prawdopodobnie tak jest), to zależnie od jej dostępności na platformach VOD, najlogiczniejszym wyborem będzie Chili - platforma z wideo na żądanie, płacąca 28,00 PLN za każdy pierwszy zakup filmu. Ten program partnerski możesz znaleźć TUTAJ.

Jeśli film nie jest dostępny na platformach VOD, to i tak masz inne możliwości monetyzacji z udziałem afiliacji. Możesz wykorzystać Flix - portal wymagający podania danych karty kredytowej w zamian za dostęp do wtyczki pozwalającej na streamowanie filmów z sieci torrent. Ten program partnerski znajdziesz TUTAJ.

Możesz także wysłać nam na PW link do strony, wtedy przeanalizujemy ją pod względem monetyzacji i zaproponujemy sposoby na zarobek z największym prawdopodobieństwem na sukces w Twoim konkretnym przypadku.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Mam stronę, jakie są możliwości? - trociak - 18-07-2019 12:01

(23-06-2019 22:05)Ascoran napisał(a):  Nie wystarczy wrzucić strony na serwer i podpiąć domenę, trzeba ją jeszcze rozreklamować i wypozycjonować w google - dopiero potem myśleć o tym jak na niej zarobić.

Zgadza się... bez tych działań strona nie może liczyć na dużą wejść użytkowników.