Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-dotyczace-aktyaluzacji-strony-lockerz-com-1632)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Sintui - 09-02-2010 23:06

Witam. Mam kilka pytań co do aktualizacji strony Lockerz.com, a więc:

- Po lutowym restocku zostanie wprowadzony system 24/7???
- Słyszałem że wszystkie nagrody wzdrożeją 4-8 krotnie, ale także że (podobno) po aktualizacji strony będziemy musieli dopłacać jeszcze prawdziwymi pieniędzmi za wygrane nagrody, czy to prawda??

Jak narazie to tyle.... jeżeli będe miał więcej pytań dopiszę.
Z góry dzięki.


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Alcor - 09-02-2010 23:08

(09-02-2010 23:06)Sintui napisał(a):  Witam. Mam kilka pytań co do aktualizacji strony Lockerz.com, a więc:

- Po lutowym restocku zostanie wprowadzony system 24/7???
- Słyszałem że wszystkie nagrody wzdrożeją 4-8 krotnie, ale także że (podobno) po aktualizacji strony będziemy musieli dopłacać jeszcze prawdziwymi pieniędzmi za wygrane nagrody, czy to prawda??

Jak narazie to tyle.... jeżeli będe miał więcej pytań dopiszę.
Z góry dzięki.

Tak, prawdopodobnie po lutowym restocku zostanie wprowadzony sklepik 24/7. Ceny mają wzrosnąć 4x (tak gdzieś czytałem). Punkty będą jedynie służyły do obniżenia ceny przedmiotu, ale chyba za określoną ilość ptz będzie można nagrode nawet za darmo wziąć.


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Leopard - 09-02-2010 23:11

- Już po styczniowym restock'u miał być sklep 24/7, ale jak wiemy będzie jeszcze jeden restock. Zobaczymy, teoretycznie powinien być.
- Nagrody podrożeją, a co do dopłacania prawdziwymi pieniędzmi do końca nie wiemy, ale prawdopodobnie będzie taka możliwość - niekoniecznie konieczność Smile.


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - krisNS - 10-02-2010 15:27

no nagrody podrożeją, ale ma być wiele więcej sposobów na zbieranie PTZ Wink


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Sintui - 10-02-2010 16:02

Mi głównie chodzi o te dopłacanie prawdziwymi pieniędzmi bo niezbyt mi się to podoba.


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - adminek - 10-02-2010 16:17

tak naprawde juz nigdy nie weźmiesz za darmo chodzi mi tutaj o VAT Tutor chyba wszystko wyjaśnił . :]


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Sintui - 10-02-2010 16:46

Czyli wychodzi na to że dowiemy się jak będzie dopiero PO aktualizacji?? Ten VAT to jeszcze nie jest taki problem, te 150zł za PSP warte 500 to nie wygórowana cena.


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - adminek - 10-02-2010 17:17

no wygórowana to sie zgadza lepiej wydac 300 zł na ps3 niz 1300 ale zawsze to kasa a amerykańce maja za FREE Sad .


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - con1u - 10-02-2010 17:29

napiszmy petycje do premiera


RE: Pytanie dotyczące aktyaluzacji strony lockerz.com - Sintui - 10-02-2010 20:16

A tak poza tematem to wbiłem ostatnio Z-listę i teraz nie wiem, w zakładce "STATE ....." dajemy województwo?? I w zakładce kod pocztowy dajemy kod z czy bez "-"??