Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów (/Temat-Zlece-tworzenie-kont-na-Xvideos-i-wrzucanie-moich-filmow-163180)



Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - cezar78 - 21-06-2019 18:50

Mam proste zlecenie dla każdego - założyć konto na Xvideos i wrzucać filmy które ja dostarczam wraz ze wszystkim co potrzeba czyli tytułem, opisem, tagami itp.

Od razu uprzedzam pytanie czemu sam nie wrzucam - mam bana na xvideos za reklamowanie swojej domeny, przez publiczne proxy nie da rady tam uploadować bo mają je wszystkie na czarnej liście. Szkoda mi kasy na kupowanie prywatnych proxy więc wolę zapłacić komuś żeby wrzucił.

Filmy to nic nielegalnego, zwykłe amatorskie xxx.

Płacę 0,5$ za jeden uploadowany filmik. Jedna osoba może wrzucić kilka. Płatność przez paypal. Chętni proszę na PW.


RE: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - Cybiak - 22-06-2019 00:13

Pw mam całą noc i dobry upload Smile


RE: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - usermaniak - 23-06-2019 17:18

Zainteresowany


RE: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - Elton - 23-06-2019 20:21

Czekam na linki Wink


RE: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - TomaszBiznesmem - 23-06-2019 22:11

Także priv proszę


RE: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - Boniekk - 24-06-2019 20:03

Proszę o kontakt


RE: Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - kubek833 - 24-06-2019 21:28

priv proszę jeśli aktualne


Zlecę tworzenie kont na Xvideos i wrzucanie moich filmów - Majka - 24-12-2020 12:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.