Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Enzovsky - powoli do celu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Enzovsky - powoli do celu (/Temat-Enzovsky-powoli-do-celu-163163)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Enzovsky - powoli do celu - mgll - 10-07-2019 11:17

No, no! Ładna sumka wleciała, chętnie dodam do temat do obserwowanych, żeby śledzić go później!
Powodzenia Ci życzę!


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 10-07-2019 12:22

Dzięki, ze snapa zrezygnowałem wcześniej bo na 2000 znajomych było w opór stulejarzy, ale jak dziewczyna zobaczyła, że oglądam jakieś kutongi to mi zakazała tego sposobu promocji beka pokerface

Dzisiaj póki co 40 wejść i 2 leady, ale przez to, że nie mam za bardzo czasu i muszę zmieniać konta bo 1 wystarcza mi na 3 dni i potem się zużywa, a za tydzień znów do niego wracam i cisne oporowo ile się da Smile. Wieczorem jest zawsze największy ruch więc teraz póki co bez szału, ale jak wpadnie dzisiaj 50zł będzie git bo będą to pierwsze "dniówki" zarobione bez afiliacji bez pojęcia o tym jak to się robi Huh

@edit

3 lead wleciał gładko Big Grin


RE: Enzovsky - powoli do celu - KryptoHyip - 10-07-2019 21:37

jedziesz z tematem Big Grin


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 11-07-2019 07:20

Wczoraj nie miałem zupełnie czasu...

Wrzuciłem tylko w 5 minut moje magiczne rzeczy i dzisiaj rano niespodzianka Jerk2

Jak na 5 minut roboty to chyba w miare spoko Huh

Mam już kolejny sposób na promowanie, to narzędzie, z którego korzystam x2, jednak nie wiem jak to ogarnę bo czasu mam jak na lekarstwo... Sad

Mały protip: jeśli już bawicie się w ero i do wieczora (19-20) macie bardzo mało leadów to się nie zrażajcie, napaleńcy uaktywniają się w godzinach 21-23 stąd najlepiej wtedy promować to, co robicie Smile

Poniżej screen z wczoraj + na waciki z dzisiaj

Chyba spoko? Cool
[Obrazek: Bez-nazwy.jpg]


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 12-07-2019 08:18

Wczoraj tak samo, full obowiązków, zero wolnego czasu Undecided

Ale coś tam wpadło, posiedziałem chyba pół godzinki i oto wynik Smile

Dzisiaj zauważyłem jakiś dziwnie podejrzany duży ruch. Zawsze o tej godzinie miałem około 20 wejść na stronę, dzisiaj w przeciągu godziny mam już 60.

Udanego piątku i weekendu. Screen z dzisiaj i wczoraj poniżej Smile
[Obrazek: Bez-nazwy.jpg]


RE: Enzovsky - powoli do celu - _MarciN_ - 12-07-2019 20:06

Widzę że też zaczynasz Lol
Skoro zrezygnowałeś z snapa to jak teraz zdobywasz leady?


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 13-07-2019 16:03

Na snapa wrzucam raz dziennie info i tyle.

Na samych ogłoszeniach można zarobić 100zł jak ktoś nie jest leniwy i ma czas Tongue

Mam swoją metodę promocji i póki co jakoś leci.

Wczoraj dniówka 50 ziko, dzisiaj do teraz 26zł z automatu póki co Huh


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 17-07-2019 09:25

Podsumowując poprzedni tydzień = pierwsze 400zł zarobione bez jakiegokolwiek pojęcia o afiliacji Big Grin.

Po namowie zrezygnowałem z FA na rzecz MyLead. Współpraca wydaje się być owocna więc trzymajcie kciuki.

Jeśli ktoś chciałby zarabiać podobnie, a nie wie od czego zacząć zapraszam na priv Smile Mam kilka propozycji


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 25-07-2019 10:27

Dawno mnie nie było, dalej bawie się i szukam nowych rozwiązań. No i chyba znalazłem Big Grin

Wczoraj promocja po staremu - w 5 minut wpadlo pare leadów

Dzisiaj promocja po nowemu - minuta roboty na praktycznie full automacie i coś tam się kręci Big Grin

Łączny czas wczoraj i dzisiaj to max 10 minut, lecę po więcej Big Grin

Jeśli mógłbym komuś w jakikolwiek sposób pomóc zapraszam na priv Smile


[Obrazek: Bez-nazwy.png]


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 31-07-2019 07:23

Czasem tu zaglądam odkopać troche swój temat.

Nie mam czasu na promowanie, z doskoku to robię. Wczorja 5 minut roboty. Wbiłem, zrobiłem robotę - efekty poniżej.

Prawie automat, no 5 minut mi to zajęło Huh


[Obrazek: Bez-nazwy.jpg]