Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Enzovsky - powoli do celu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Enzovsky - powoli do celu (/Temat-Enzovsky-powoli-do-celu-163163)

Strony: 1 2 3 4 5


Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 20-06-2019 14:48

Hej wszystkim!

Jestem Bartek, mam 23 lata, pracuję na etacie i zaciekawilo mnie zarabianie w internecie. Od poczatku mojej przygody (5 lat temu) w internecie zarobiłem +-50000zł. Głównie na zakładach bukmacherskich. Dwa lata temu kupiłem sobie autko jakim jest BMW E60 i od wczoraj mam cel, aby tankowanie samochodu opłacać pieniędzmi zarobionymi z internetu. Od wczoraj ruszyłem z FireAds, gdzie promuję ero. Z zaplecza jakie do tej pory uzyskałem - FP 1500 like, snap 3000 znajomych (wkurza mnie oglądanie czyichś kutasów Big Grin). I promuję gdzie sie da. Jednak troche ciezko o nawet wyswietlenia - FP wiek 40+, snap w okolicach 18-20. Od wczoraj aż do teraz zarobiłem całe 11,24zł. Cieszyłem się jak małe dziecko gdy wczoraj wpadł 1 lead Big Grin.

Bede w miare mozliwosci aktualizował temat, a Wam wszystkim życzę miłego dnia Smile

PS. Macie może jakieś pomysły w jaki sposób dotrzeć do wiekszej publiczności? Promowanie postu? Mam zrobiony LP z linkiem do rejestracji, domena w miare spoko chwytliwa nazwa, a mi brakuje pomysłów mimo, że ta nisza jest już dość oklepana


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 21-06-2019 08:47

Dzisiaj mam pewien pomysł, ale wieczorkiem puszcze na fp i snapie więc dzisiejsze zarobki miejmy nadzieję, że pobiją rekordową, wczorajszą dniówkę 14zł beka

Na 5000 realnych odbiorców bardzo mało wejść, nie mówię o leadach bo ich jak na lekarstwo.

Ale mam nadzieję, że coś może się ruszy w końcu Smile

Miłego dnia!

[Obrazek: Bez-nazwy.png]


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 09-07-2019 08:24

Hej wszystkim, dawno mnie nie było. Mnóstwo obowiązków, choroba, ale od dzisiaj znalazłem ciekawy sposób na promowanie w Polsce. Mam nadzieję, że uda się ugrać odpowiednią ilość leadów coby dzisiaj chociaż z 50 ziko zarobić, czyli tyle, ile zarobiłem od początku beka

Stan na godzinę 9 rano - tyle, ile wczoraj wpadło przez cały dzień Big Grin

Udanego wtorku !
[Obrazek: Bez-nazwy.png]

Dziennik zaktualizuję wieczorkiem mam nadzieję. Trzymajcie kciuki Smile


RE: Enzovsky - powoli do celu - KryptoHyip - 09-07-2019 10:57

Nie myślałeś żeby dalej bawić się w bukmaherkę skoro tyle zarobiłeś ?


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 09-07-2019 12:38

Hej!

Niestety nie, za bardzo mnie to wciągało. Traciłem na tym za dużo czasu i boję się teraz inwestować hajs bo jak patrzę na pewniaki z kursem 1,40 które nie wchodzą to żal mi pieniędzy bo w głowie mam wizję straconego kwitu Tongue.

Nie żałuję że grałem, swoje wygrałem i póki co mnie do tego nie ciągnie bo to ciężki kawałek chleba. Wory pod oczami codziennie rano, niewyspany, brak kontaktu ze światem... Średnio mi się to podoba na dłuższą metę, a byłem na tyle w to wciągnięty, że w pracy nawet po kilka godzin analizowałem mecze, dom, obiad i dalej przed kompa. Spać o 6 żeby wstać na 8 do pracy...


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 09-07-2019 22:51

Siadło!!!! 100zl dniowki ?? szok niedowierzanie!!!
[Obrazek: Screenshot-20190709-234845-Chrome.jpg]
Jak oxhlone dam znac jutro ?


RE: Enzovsky - powoli do celu - transformice100 - 09-07-2019 23:15

Bardzo gratuluję! Smile

Skąd u Ciebie taki nagły przeskok?
Jakaś nowa metoda promowania czy dorzuciłeś coś do zaplecza? Big Grin

Pozdrawiam


RE: Enzovsky - powoli do celu - trushi - 10-07-2019 01:50

Gratulacje dniówki Smile Z ciekawością będę czekał na dalszy rozwój.


RE: Enzovsky - powoli do celu - enzovsky - 10-07-2019 07:20

(09-07-2019 23:15)transformice100 napisał(a):  Bardzo gratuluję! Smile

Skąd u Ciebie taki nagły przeskok?
Jakaś nowa metoda promowania czy dorzuciłeś coś do zaplecza? Big Grin

Pozdrawiam

Nowa metoda, którą można powiedzieć testuje od wczoraj Big Grin

Wczoraj na dobranoc wpadł jeszcze jeden lead do równych 105zł, a dzisiaj rano już 2 leady. Dzień podobny do wczorajszego. A z tym zapleczem wpadłem na genialny pomysł jak zachęcić stuleje do rejestracji - jak o 20 miałem 30zł zarobku i byłem mega zły tak do północy cisnąłem oporowo i wskoczyło ponad 100zł Big Grin

Dzisiaj pewnie będzie słabiej chociaż jest plan usiąść do tego wieczorkiem i poogarniać troche jeszcze bo kusi Sex

Mnie hajs, stulejarzy "ja" Jerk


RE: Enzovsky - powoli do celu - [email protected] - 10-07-2019 08:58

gratulacje, ładna kwota :-) działasz na snapie?