Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! (/Temat-Airdrop-25-XRP-krypto-ktore-wystepuje-na-BitBayu-i-mozna-zamienic-na-realny-hajs-163145)

Strony: 1 2


Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - Boniekk - 19-06-2019 15:00

Bcnex nowa giełda kryptowalut w fazie ICO. Organizuje ona airdrop, w którym rozdaje wszystkim uczestnikom $25 w kryptowalucie XRP. Ta waluta występuje na bitbayu także łatwo można ją zamienić na realne pieniążki. Bardzo solidny airdrop, nie jak niektóre airdropy tokenów które przez długi długi czas mają zerową wartość.

Co trzeba zrobić ?
1. Zarejestruj się na giełdzie Bcnex
Możesz to zrobić korzystając z mojego reflinku : https://www.bcnex.net/register.html?Yhz7Gg2usY
Dla zasady podaję rónież czysty link do rejestracji :Bcnex.net
Z góry dziękuję jeżeli skorzystałeś z refa Idea
2. Zweryfikuj i potwierdź swój adres e-mail
3.Dokonaj weryfikacji KYC.
Weryfikacja paszportem, dowodem osobistym - być może uda się także na prawo jazdy.
Możesz to zrobić w zakładce Account & Security Link do zakładki
4.Włącz dwustopniowe uwierzytelnianie (2FA za pomocą Google Authenticator). Trzeba zainstalować na smartphonie aplikację Google Authenticator, zeskanować kod QR i dzięki temu mamy tą opcję włączoną. Podczas logowania będziemy musieli podawać kod z tej aplikacji.
5. Przejdź na stronę airdropu https://www.bcnex.net/airdrop.html?lang=en. Wykonaj dostępne zadania, są one dosyć proste.
6.W kroku XRP Wallet podaj adres swojego portfela XRP. Jeżeli chcesz podać portfel z BitBaya odznacz opcję "Use XRP wallet of Bcnex" i podaj adres do portfela XRP z BitBaya. Nie zapomin również odznaczyć opcji "No tag" i podaj w tym polu swoje "MEMO" czyli coś co na BitBayu występuje pod nazwą "Tag płatności". Można również podać portfel np. z aplikacji Coinomi.

Nagrody zostaną wysłane na podany przez nas portfel po uruchomieniu giełdy (faza ICO kończy się za 8 dni).

Gdyby ktoś miał jakieś problemy, chętnie pomogę.
Z góry dziękuję za rejestracje z reflinku Idea


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - karol9919 - 23-06-2019 21:12

Jakieś dowody?


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - Boniekk - 23-06-2019 21:52

(23-06-2019 21:12)karol9919 napisał(a):  Jakieś dowody?

Ciężko tutaj o dowody, ponieważ XRP zostaną dopiero rozdane. Giełda ma Whitepaper. Chcą się stać poważnym graczem w rejonie azjatyckim, myślę że gdyby naciągali przy tym airdropie to z góry zostaliby skreśleni w branży. A taki airdrop to też doskonała akcja promocyjna, dlatego ja jestem dobrej myśli.


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - therespect - 25-06-2019 16:50

Ile czekaliście na weryfikacje ?


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - Boniekk - 26-06-2019 15:57

Za kilka godzin nastąpi wyjście giełdy z fazy ICO. Nie wiadomo jak długo jeszcze będzie możliwość dołączenia do airdropu.


Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - kaczor89 - 26-06-2019 18:38

Zrobiłem wczoraj wszystko według instrukcji, dokumenty wysłałem i do tej pory czekam na weryfikację konta. Długo to trwa?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - Gentelmenel - 26-06-2019 19:42

U mnie chyba koło 2-3 dni trwała weryfikacja, bym musiał dokładnie sprawdzić ale na pewno Ci zweryfikują jeżeli zdjęcia dobrej jakości Wink


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - matek697 - 26-06-2019 19:46

na KYC czekałem 2-3 dni tak jak ktoś pisał, a na weryfikacje posta FB/Twitter już 2 dni, wszystko ok?


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - Boniekk - 26-06-2019 22:38

(26-06-2019 19:46)matek697 napisał(a):  na KYC czekałem 2-3 dni tak jak ktoś pisał, a na weryfikacje posta FB/Twitter już 2 dni, wszystko ok?

Tak, ja zakładałem konto bardzo dawno a teżnie mam zweryfikowanych zadań z FB/Twittera. Pewnie zrobią to wszystkim podczas jednej serii.

Edit 30 czerwca airdrop się zakończył


RE: Airdrop 25$ XRP - krypto które występuje na BitBayu i można zamienić na realny hajs ! - matek697 - 02-07-2019 16:36

(26-06-2019 22:38)Boniekk napisał(a):  Edit 30 czerwca airdrop się zakończył

mógłbyś napisać, co to znaczy?