Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ciągłe blokady fejk kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: ciągłe blokady fejk kont (/Temat-ciagle-blokady-fejk-kont-163141)



ciągłe blokady fejk kont - Kevintbg - 19-06-2019 07:51

Cześć,

Mam problem miałem kilka solidnych fejk kont (staż minimum 3 lata) ze znajomymi, normalną aktywnością itd. Przez 2-3 miesiące było bardzo dobrze żadnych blokad (zdarzały się tylko telefoniczne). Teraz notorycznie są nakładane blokady na konta nawet nowe stażowe (po 3-4 dniach). Jest teraz jakiś sposób na obejście blokady "wyślij zdjęcie" lub odblokowanie zablokowanego całkowicie konta (jak wyskakuje okno, że można sobie pobrać aktywność konta)? Używam VPN CyberGhost, trybu proxy i czyszczę ciasteczka. Co robić, żeby nie blokowali kont tak notorycznie?

Co min. 24h dodaje 20-30 postów na grupy.


No i po jakimś czasie zawsze jest weryfikacja: najpierw telefoniczna odrazu po tym wyskakuje "prześlij zdjęcie". Po 3 dniach weryfikacji następuje blokada zdjęcia jak wyślę byle jakie zdjęcie.


RE: ciągłe blokady fejk kont - Coristo - 19-06-2019 08:10

(19-06-2019 07:51)Kevintbg napisał(a):  Cześć,

Mam problem miałem kilka solidnych fejk kont (staż minimum 3 lata) ze znajomymi, normalną aktywnością itd. Przez 2-3 miesiące było bardzo dobrze żadnych blokad (zdarzały się tylko telefoniczne). Teraz notorycznie są nakładane blokady na konta nawet nowe stażowe (po 3-4 dniach). Jest teraz jakiś sposób na obejście blokady "wyślij zdjęcie" lub odblokowanie zablokowanego całkowicie konta (jak wyskakuje okno, że można sobie pobrać aktywność konta)? Używam VPN CyberGhost, trybu proxy i czyszczę ciasteczka. Co robić, żeby nie blokowali kont tak notorycznie?

Co min. 24h dodaje 20-30 postów na grupy.


No i po jakimś czasie zawsze jest weryfikacja: najpierw telefoniczna odrazu po tym wyskakuje "prześlij zdjęcie". Po 3 dniach weryfikacji następuje blokada zdjęcia jak wyślę byle jakie zdjęcie.

Wyposaż się w jakieś dedykowane proxy bo z takiego VPN'a to lata XXX kont FB Wink


RE: ciągłe blokady fejk kont - Klin - 19-06-2019 10:54

Cyber co podales to **** a nie vpn. Do tego pewnie masz wycieki w przeglądarce na lewo i prawo fingerow.

Postujesz ręcznie czy botem, skryptem?


RE: ciągłe blokady fejk kont - Kevintbg - 19-06-2019 12:56

(19-06-2019 10:54)Klin napisał(a):  Cyber co podales to **** a nie vpn. Do tego pewnie masz wycieki w przeglądarce na lewo i prawo fingerow.

Postujesz ręcznie czy botem, skryptem?

ręcznie


RE: ciągłe blokady fejk kont - KavPL - 20-06-2019 11:01

Polecam NordVPN. Posiadam kilka kont w wersji premium w sprzedaży. Latam na tym od 2-lat i działa bez zarzutów!


RE: ciągłe blokady fejk kont - R3KSIO86 - 20-06-2019 11:06

Moje ostatnie konto po weryfikacji telefonicznej, mailowej prosili o zdjęcie. Najlepiej mieć jakieś paczki zdjęć dla FB.