Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Udostępnianie postów w grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Udostępnianie postów w grupach (/Temat-Udostepnianie-postow-w-grupach-163130)



Udostępnianie postów w grupach - Soplica - 18-06-2019 16:50

Witam, czasami zdarzy mi się udostępnić post w grupach np: typu kupię/sprzedam i czasami łapią one zasięg, a czasami przepadają bez żadnego lajka/komentarza. Wiem, że te grupy sprzedażowe różnią się od tych normalnych, ale dlaczego tak się dzieję, że akurat niektóre naprawdę wypalają.

Wrzucam screena z udanego udostępnienia:

[Obrazek: HfqCG5c.png]

Po statystykach wiem, że w takich grupach dodaję się 1000-2000+ postów dziennie, więc może mój post przepada, ale czasami jednak się udaję.

Co sądzicie?


RE: Udostępnianie postów w grupach - TyperekS - 20-06-2019 17:57

Zależy od osób, które zostanie wyświetlony post czy na głównej czy na grupie i zależy czy lubią sobie komentować, konwersja jest różna, ale też widzisz jest pytanie zachęcające co do postowania, czyli co byście zrobili z.... i zachęca osoby do interkacji.