Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne (/Temat-Szukam-kogos-kto-moglby-mi-wytlumaczyc-jak-dzialaja-opcje-binarne-163129)



Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - designinmymind - 18-06-2019 15:14

Szukam osoby która byłaby mi w stanie na skype, lub mailowo wytłumaczyć jak działają opcje binarne, a konkretnie strony Ok.LifeOk oraz All my rise.

Proszę o informację w komentarzach do wątku lub na maila: [email protected]


RE: Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - themichalek100 - 01-07-2019 11:32

Przyłączam się do prośby


RE: Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - ictoicto - 24-11-2020 21:39

Póki jest szansa osobiście odradzam. Nigdy nie próbowałem, ale każdy ze znajomych finalnie stracił depozyt. Jeżeli już się zdecydujecie, to przeczytajcie regulamin czy broker nie może grać przeciwko wam, albo czy wpłata nie jest konwertowana na jakieś punkty, których później i tak nie można wypłacić. Generalnie osobiście nie znam nikogo, kto więcej wyciągnął niż włożył.


RE: Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - pablo911 - 03-12-2020 00:28

binarne opcje juz nie żyją. powinni usunąć ten dział. zostali tylko jacyś ciemni brokerzy gdzie problemy z wypłatami.
W skrócie to były to zakłady walutowe. stawiałeś np czy za 5/15/60 min czy tam np 1 dzien para walutowa np eur/pln bedzie powyżej przykładowo 0.2554 czy poniżej.


RE: Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - malpa2 - 29-12-2020 13:30

Dokładnie usunęli to, bo im coś nie pasowało że ludzie zarabiają kasę, ale za to forex oczywiście zostawili albo jakiś gówno kryptowaluty i podejrzane strony.


RE: Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne - Roman102 - 08-04-2022 16:22

Na closeoption sa czesto darmowe turnieje opcje binarne, za free mozna cos wygrac