Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. (/Temat-Mam-troche-gotowki-w-co-zainwestowac-na-czym-zarabiac-163097)

Strony: 1 2


Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Artinesse - 16-06-2019 09:48

Witajcie, jakiś czas temu wpadłam na pomysł tuningu swojego samochodu. Zamysł jest konkretny i ma to być samochód owszem do codziennej jazdy, ale zbudowany na konkretnych częściach z mocą wystrzelenia kierowcy w kosmos Jerk. Mam troszkę gotówki, którą chce przeznaczyć na części i customy, ale myślę też przyszłościowo i część gotówki chce tak wykorzystać aby zarobić na kolejne modyfikację w samochodzie. Jest dużo osób, które chcą wesprzeć mój projekt jednak nie jestem osobą, która przyjmuję pieniądze od kogo kolwiek i chce sama od początku do końca zarobić na to przedsięwzięcie. Zastanawiałam się nad powrotem do wymian gotówki na forum. Jednak nie chce zaczynać przygody z paypalem, który jest złodziejską pralnią pieniędzy. Szukam sposobu na wymianę lub inwestycję gotówki z szybkim zarobkiem. Na uczciwych zasadach.
Może ktoś z Was może coś doradzić? Wiadomo w pasji motoryzacyjnej liczy się każdy grosz i szukam po prostu dodatkowego źródła. Kocham od dziecka motoryzację i teraz postanowiłam coś działać w tym kierunku.
Za każdą poradę bardzo dziękuję Smile.


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Klin - 16-06-2019 10:48

Jaki kapitał na inwestycje, szybki zarobek czyli jaki? Dla każdego może być to kompletnie co innego Smile


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Artinesse - 16-06-2019 11:11

@[Klin] Szybki... czyli taki aby w ciągu miesiąca dorobić sobie coś do budżetu. Kapitał od kilku stówek do kilku tysięcy. Zawsze mam odłożone trochę gotówki na boku.


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - adamcio99922 - 16-06-2019 13:43

Jak modzisz wóz to zapamiętaj jedna złotą zasadę - określony i przeliczony budżet pomnóż razy 2 i dolicz 5k PLN. Nie wiem jakie mody robisz, ale ja się zdziwiłem ile swap potrafi kosztować.

Choć wiadomo, że na końcu warto Jerk


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Artinesse - 16-06-2019 13:51

@[adamcio99922] Zdaję sobie sprawę Big Grin. Dlatego w pierwszej kolejności myślę o finansach a później o robocie.


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - perso - 16-06-2019 18:02

Postaw sklep dropshippingowy, fajnie idzie dorobic.


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Artinesse - 16-06-2019 18:33

@[perso] Dorabiam sobie na rękodziele, także kolejny sklep jest bez celowy. Mimo wszystko dziękuję za podpowiedź Smile.


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - adamcio99922 - 17-06-2019 12:09

(16-06-2019 13:51)Artinesse napisał(a):  @[adamcio99922] Zdaję sobie sprawę Big Grin. Dlatego w pierwszej kolejności myślę o finansach a później o robocie.

No i dobrze! Big Grin

Nie samą mocą człowiek żyje. Trzeba mieć na względzie prócz samych "koniów" również i heble, a takze zawieszenie i lepszą oponę, żeby jakoś kleiła. No, a to się tak wydaje... Zawsze przy okazji jak już auto się rozbiera to przecież jak coś się delikatnie nawet złużyło, a będzie podawać z większą mocą to i tak pasuje wymienić. Grosz do grosza i kasa idzie jak nie wiem Jerk2


Co do samej inwestycji to nie pomogę Jerk2 choć ja skupiałbym się na czymś na dłużej choćby inwestycją była tylko praca^^


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - FreeDoge - 17-06-2019 12:13

kryptowaluty to zawsze temat i dziedzina w której można dorobić Smile


RE: Mam trochę gotówki w co zainwestować / na czym zarabiać. - Artinesse - 17-06-2019 14:30

@[adamcio99922] Mam ten plus, że samochód jest w stanie idealnym. Dbam o niego i to takie moje oczko w głowie. Także mogę skupić się na samym tuningu. Dlatego też teraz się za to biorę. U mnie będzie tuning taki z wyższej półki. Najpierw wymiana na części sportowe aby zrobić moc. Później na końcu projekt graficzny i oklejenie. Mam Alfe Romeo Mito QV. Zrobiony chip tuning na 176 km. Marzy mi się zrobić takie solidne 300 km.
Moja inspiracja to Mito RX
https://www.instagram.com/p/BuvzZlHgEFf/?utm_source=ig_web_copy_link

@[FreeDoge] Zarabiałam na krypto i dobrze mi się żyło Cool. Zastanawiam się czy do tego nie wrócić. Tylko zastanawiam się jakie serwisy są obecnie godne polecenia. Siedziałam na bitbayu tylko te ich wolne wpłaty mnie zniechęcały.