Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Affiliate Marketing za oceanem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Affiliate Marketing za oceanem (/Temat-Affiliate-Marketing-za-oceanem-163067)



Affiliate Marketing za oceanem - VNMX. - 13-06-2019 23:58

Cześć.

W końcu wchodzę grubo w temat który mnie od dawna kręcił czyli Affiliate Marketing. Mam dużo fajnych produktów które można wypromować moimi metodami i już zaczynam widzieć pierwsze efekty promocji.

Aktualnie działam nad jednym produktem, w przygotowaniu kolejne akcje promocyjne produktów. O tyle mam łatwo, że z moim angielskim i akcentem jestem w stanie dotrzeć do mieszkańców USA jakbym sam był stamtąd.

Aktualne wyniki to $38 w ciągu ostatnich 3 dni, a promocje zacząłem tydzień temu, teraz tylko powielać i lecimy po swoje.


RE: Affiliate Marketing za oceanem - Czaq - 14-06-2019 08:51

Powodzenia. Cool Jakie cele sobie założyłeś? Możesz powiedzieć więcej o kategorii afiliacji którą zamierzasz promować?


RE: Affiliate Marketing za oceanem - VNMX. - 14-06-2019 08:53

Cel aktualnie to dojście do momentu kiedy chociaż jedna konwersja pojawi się w ciągu dnia, to pozwoli na zarobki w okolicach 1000-1200 dolarów miesięcznie.

Co do produktów? Bardzo różna gama, ale wykluczam produkty fizyczne.


Affiliate Marketing za oceanem - Snaggy - 14-06-2019 12:41

Vnmx, gdzie polecasz szukać fajnych produktów do aff marketingu?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Affiliate Marketing za oceanem - VNMX. - 14-06-2019 14:47

Snaggy, mam swoje miejscówki, no ale tego nie zdradzam. Ale polecam znaleźć tematykę w której się odnajdujesz, łatwiej wtedy robić dobrą promocje i ograniczać koszty.


RE: Affiliate Marketing za oceanem - VNMX. - 17-06-2019 21:52

Promuje kolejny produkcik, już praktycznie #1 na większości keywordów, zobaczymy jakie wpadną profity.