Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uzalezniony od.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uzalezniony od.. (/Temat-Uzalezniony-od-163064)



Uzalezniony od.. - Uzalezniony24 - 13-06-2019 20:06

Witam, mam na imie Dawid 24 lata. Posiadam juz konto tutaj, lecz ze wzgledu na to ze mój nick jest znany wielu znajomym z mojego grona i nikt nie wie o moim powroconym problemie zdecydowalem sie na stworzenie nowego konta i tego dziennika. Mam nadzieje ze uda mi sie wybrnac jakos z tego gow.., oraz licze na to, ze jakimis podpowiedziami co moglbym zrobic aby z tego jak najszyciej wyjsc mi sie uda ! Hazard, stawianie kuponów to mój problem.. ciagnie sie to juz od 4 lat gdzies, nie chce mi sie pisac wszystkiego jak sie to zaczeło(moze kiedys jak ktos bedzie ciekawy). Na ten moment jestem zadluzony na około 15 tys w parabankach typu vivus i inne, termin jest do konca miesiaca.. do tego kredyt jeszcze zostalo mi 5 rat po 400 + wynajem mieszkania płace 500 zł do tego opłaty telefonu, internetu, paliwa do samochodu i zycie. Oczywiscie pracuje- wynagrodzenie około 2800 zł netto. Tak wiem, jestem glupi ze moglem sie tak wjeb.., no ale coz musze jakos z tego wyjsc. Na ten moment mam sporo wolnego gdyz mam jedna reke w gipsie i jeszcze przez najblizszy miesiac bede siedzial w domu wiec bede staral sie w jakis sposob zaczac zarabiac przez internet. Zaczac chce od pozyczki ratalnej na te 15 tys bo nie uda mi sie w zaden sposob uzbierac tych pieniedzy do konca miesiaca, lecz to nie jest takie proste bo w banku nie chca mi udzielic, wiec bede zmuszony na wziecie ratalnej z bardzo wysokim oprocentowaniem. Niestety za glupote trzeba placic... i nie nie pozycze od rodziny czy tez znajomych bo juz kiedys pozyczylem, mialem dlug 5 tys zl splacilem i przez jakis czas nie gralem, ale teraz wrocilo z podwójna siła.. Jak ktos mial podobne problemy to prosil bym o jakies wskazowki, kazda pomoc sie przyda. Dzis zaczynam od przegladania forum i jutro zaczynam cos dzialac..


RE: Uzalezniony od.. - Hybrid1990 - 13-06-2019 20:13

(13-06-2019 20:06)Uzalezniony24 napisał(a):  Posiadam juz konto tutaj, lecz ze wzgledu na to ze mój nick jest znany wielu znajomym z mojego grona i nikt nie wie o moim powroconym problemie zdecydowalem sie na stworzenie nowego konta i tego dziennika.

Żeby to było takie proste, żeby założyć sobie ot tak nowe konto, bo chce się prowadzić nowy dzienniczek.
Wracaj na swoje poprzednie konto.
Założenie nowego konta bez wiedzy i zgody administracji. +50%

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.