Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
£30 (~150 zł) za założenie konta w aplikacji Monese - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: £30 (~150 zł) za założenie konta w aplikacji Monese (/Temat-%C2%A330-150-zl-za-zalozenie-konta-w-aplikacji-Monese-163047)



£30 (~150 zł) za założenie konta w aplikacji Monese - ankudowicz123 - 12-06-2019 12:25

Witam,
Chciałem Wam polecić aplikację Monese.

Link do aplikacji: (Google Play) (App Store)

Najważniejsze informacje w skrócie:

1. Monese to aplikacja finansowa, podobna do popularnego Revolut, więc siłą rzeczy będzie od Was wymagać sporo danych. Ma 1 mln pobrań w Google Play i w UK działa już dłuższy czas, więc uważam, że nie ma podstaw do obaw.

2. Przy rejestracji należy podać kod zaproszeniowy - będzie mi miło, jeśli podasz mój: KRYST625 (£15 dla zapraszanego i £15 dla zapraszającego, łącznie dla dwóch stron £30 - 150zł).



Co trzeba zrobić?

Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu Smile
ważne by podczas rejestracji podać kod polecającego może to być np mój: KRYST625 by naliczyło premię 15 funtów.
Aktywacja karty i zasilenie jej min. 10GBP (Po otrzymaniu można wypłacić wszystkie środki).
Kupienie sobie coś np. Batonika w sklepie płacąc kartą Monese.
Po wypełnieniu wszystkich powyższych czynności powinno zaliczyć nam bonus.



W razie problemów lub jakichkolwiek pytań proszę pisać pod tym tematem lub do mnie na prywatną wiadomość, jestem do waszej dyspozycji! Smile


£30 (~150 zł) za założenie konta w aplikacji Monese - Majka - 12-06-2019 12:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.