Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Tworzymy nowy bieznes na Youtube (/Temat-Tworzymy-nowy-bieznes-na-Youtube-163027)

Strony: 1 2


Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Dzonyy - 10-06-2019 17:45

Hej wszystkim Smile

Z pomocą Admina, udało mi się wybrać odpowiednie miejsce do tego wpisu ...

Jestem na etapie tworzenia mam nadzieję ciekawego dla Was projektu. Mianowicie chodzi o filmy z tworzenia/prowadzenia biznesu online. Będę tam dzielił się wiedzą, jaką do tej pory udało mi się zdobyć (4 lata w sprzedaży online i 2 firmy handlowe "na karku"). Ponadto, chciałbym pokazywać widzom poszczególne etapy sprawdzania pomysłów biznesowych i wdrażania ich w życie.

Często podczas rozmów ze znajomymi słyszę słowa, że niby pomysły na firmę są ale nie do końca wiadome jest, jak się za nie zabrać. I to właśnie pomyślałem, że zrobię - pokazanie od środka jak rozwijać takie projekty, z jakich elementów się składają i z czym to się je.

To, co znalazłoby się między innymi na filmach to:
- tworzenie stron internetowych dla biznesu
- prowadzenie Social Media
- szukanie i zdobywanie klientów (miejsca gdzie szukać, rozmowy telefoniczne, pisanie maili ofertowych)
- pisanie zachęcających ofert
- tworzenie reklam na FB
- budowanie społeczności
- tworzenie procesów w firmie
- outsourcing
- zarządzanie przychodami w firmie

i wiele więcej ...

Wszystko spoko, ale jaką firmę w ogóle chcę prowadzić? A no właśnie, tutaj mam prośbę o sprawdzenie filmu, który został wrzucony na kanał YT. Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz na ten temat swoją opinię. Liczę na konstruktywną krytykę i ewentualne sugestie co do treści.

LINK DO FILMU WPROWADZAJĄCEGO

Jeśli projekt Cię interesuje, zapraszam również do dołączenia do grupy na FB, gdzie organizowane będą konkursy a w nich wiele ciekawych nagród.

GRUPA FB

Filmy na kanale pojawiać się będą w każdą środę o 19:00


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Dzonyy - 16-08-2019 17:34

@edit
Koncepcja projektu została lekko zmieniona, celujemy w serię filmów na YT Smile


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Dzonyy - 21-08-2019 18:33

Nowy film jest już na kanale Smile
Jeśli masz ochotę zobaczyć jak robimy logo, zamawiamy półprodukty i rozmawiamy o modelu biznesowym - serdecznie zapraszam.

LINK DO FILMU


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Grubykesz - 22-08-2019 08:49

Fajny pomysł, powodzenia! Smile


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Bartolini24 - 22-08-2019 09:09

Ciekawie się zapowiada, powodzenia! Smile


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Dzonyy - 22-08-2019 09:47

Wielkie dzięki za miłe słowa! Jeśli macie jakieś sugestie, co można dodać/zmienić/usunąć, będę wdzięczny za info Smile Kolejny odcinek w środę o 19


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - dzemba - 25-08-2019 19:17

Spoko, tylko nie wiem jak z ilością chętnych na ten pomysł.


RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Dzonyy - 29-08-2019 18:41

Z małym opóźnieniem (urlop) został wrzucony na kanał kolejny Vlog Smile Zapraszam do oglądania i komentowania.

LINK DO FILMU



RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - Dzonyy - 04-09-2019 20:57

Tym razem tworzymy nowe zapachy, robimy zdjęcia i stronkę Smile

LINK DO FILMU



RE: Tworzymy nowy bieznes na Youtube - dzemba - 04-09-2019 21:34

A słyszeliście o jednej z technik MVP, a dokładniej Fake Door, idealnie sprawdziła by się do prowadzenia waszego biznesu, pozwoliła by wam zminimalizować ryzyko do minimum i zbadać potrzeby rynku Smile