Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VCW 2019 Problem z plikiem SWF - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: VCW 2019 Problem z plikiem SWF (/Temat-VCW-2019-Problem-z-plikiem-SWF-163009)



VCW 2019 Problem z plikiem SWF - ravienne - 09-06-2019 11:02

VCW 2019 Problem z plikiem SWF.
Witajcie, chcę pracować z VCW. Znalazłam i przeczytałam w sieci masę poradników na ten temat. Many Cams mam ogarniętego, mam problem jednak z Adobe Flash player. W poradnikach które czytałam (Max. 2014r) używają wersji debug AFP 10. Chciałabym się dowiedzieć jaką wersję potrzebuję obecnie by wszystko śmigało jak należy. Zarabiałam już trochę na SC i KIKU a teraz chcę spróbować VCW. Proszę o pomoc. Nie mogę znalezc aktualnego poradnika Sad


RE: VCW 2019 Problem z plikiem SWF - eseles - 09-06-2019 12:47

Nie wiem dokladnie co to i co chcesz osiagnac ale adobe flash jest juz martwy oficjalnie w 2020 ale wiele firm juz sie z nego wczesniej wycofalo https://www.spidersweb.pl/2017/07/2020-koniec-flash.html


Edit
A Shockwave File czyli swf na stronie downloadu przekierowuje do faq z takim info:

Cytat:Effective April 9, 2019, Adobe Shockwave will be discontinued and the Shockwave player for Windows will no longer be available for download.

Companies with existing Enterprise licenses for Adobe Shockwave continue to receive support until the end of their current contracts.

Adobe Shockwave is a browser-based multimedia platform for interactive applications and video games. Retiring the Shockwave player for Windows is the last step in a multi-year process: Adobe Director, an authoring tool for Shockwave content, was discontinued on February 1, 2017 and the Shockwave player for macOS was discontinued on March 1, 2017.

Adobe continues to offer a rich set of content creation tools through Creative Cloud, including Adobe Animate for authoring interactive content for multiple platforms, such HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR, and others.

For more information, please see the FAQ below.



RE: VCW 2019 Problem z plikiem SWF - ravienne - 09-06-2019 13:20

zależy mi na "kierowaniu" plikiem sfv i komendami tego pliku.
niech chociaż na początek program odtworzy ten plik Big Grin


RE: VCW 2019 Problem z plikiem SWF - szykiryki - 09-06-2019 15:46

Do sfv i vcw zdecydowanie stare wersje flash'a, te nowsze w ogole nie będą grały. Mi smigały pliki zawsze na flashplayerze 10.1


RE: VCW 2019 Problem z plikiem SWF - Capitan1234 - 20-06-2019 06:57

Podaj mi na priv maila wyśle ci działający flashplayer na którym wszytko działa.