Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NutriProfits bloger.com czy jest sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: NutriProfits bloger.com czy jest sens? (/Temat-NutriProfits-bloger-com-czy-jest-sens-162987)



NutriProfits bloger.com czy jest sens? - crrl - 06-06-2019 20:58

Witam, mam pytanie czy jest sens i czy jest to dobry pomysł aby stworzyć bloga, w którym to będę promować produkty z NutriProfits. Czy to dobry pomysł gdy nie mam pieniędzy aby założyć stronę internetowa? Jak wypromować takiego bloga? Czy jest to opłacalne? Czy skorzystać z pomocy znajomego który zdobył srebrny medal w mistrzostwach polski w boksie jako osoby polecającej produkt? Co sądzicie? Proszę o pomoc.

Za odpowiedzi z góry dziękuje i zapraszam do dyskusji. Big Grin


RE: NutriProfits bloger.com czy jest sens? - radek0389 - 10-06-2019 22:21

Dobry pomysł to jest działać a nie stać w miejscu i czekać nie wiadomo na co. Jeśli masz pomysł jak wygenerować ruch na bloga, to śmiało działaj.

A samo stwierdzenie: "nie mam pieniędzy na założenie strony internetowej", o czym ty mówisz? Domena za 0 zł, serwer na start za wartość dwóch kebabów + eordpress i można dzialać. Gdzie tu jakieś kosztowne inwestycje?


RE: NutriProfits bloger.com czy jest sens? - etner - 11-06-2019 15:01

zanim cokolwiek założysz (bezpłatnego lub płatnego) skup się na ustaleniu celów:

- grupa docelowa
- target
- ruch
- plan działania

wykreśl to sobie niczym konspekt - step by step.
i się tego trzymaj.
w innym wypadku zniechęcisz się, zanim jeszcze zaczniesz porządnie pracować lub gorzej: rzucisz się
na rzecz chaotycznie i na oślep będziesz promował byle gdzie i gdzie popadnie osiągając wyłącznie
zwątpienie przez brak planu i nieodpowiedni targeting.

także najpierw plan, potem poczytaj o SEO.


RE: NutriProfits bloger.com czy jest sens? - crrl - 11-06-2019 20:34

(11-06-2019 15:01)etner napisał(a):  zanim cokolwiek założysz (bezpłatnego lub płatnego) skup się na ustaleniu celów:

- grupa docelowa
- target
- ruch
- plan działania

wykreśl to sobie niczym konspekt - step by step.
i się tego trzymaj.
w innym wypadku zniechęcisz się, zanim jeszcze zaczniesz porządnie pracować lub gorzej: rzucisz się
na rzecz chaotycznie i na oślep będziesz promował byle gdzie i gdzie popadnie osiągając wyłącznie
zwątpienie przez brak planu i nieodpowiedni targeting.

także najpierw plan, potem poczytaj o SEO.

Target? Ruch? Plan działania? Mógłbyś to rozwinąć jestem trochę zielony w tymi nie ukrywam, że potrzebuje rad aby stworzyć ten PLAN step by step jak zarabiać przez bloga.