Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada IG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Blokada IG (/Temat-Blokada-IG-162978)



Blokada IG - Thinker - 05-06-2019 18:18

Hej!
Wie ktoś jak sprawdzić bądź czy w ogóle się da na ile nałożono mi blokadę na obserwacje?


RE: Blokada IG - Panco122 - 05-06-2019 19:52

Nie da się tego sprawdzić. Blokady są tymczasowe, mogą trwać 24h, tydzień... a może nawet i miesiąc.


RE: Blokada IG - pol96 - 08-06-2019 16:34

Ja dostałem pierwszą blokadę 4 dni temu i nadal nie została zdjęta czyli wychodzi na to że miesiąc nie będę mógł nikogo obserwować?


RE: Blokada IG - azzaz - 09-06-2019 00:48

Wtedy zakłada się kolejne konto przez proxy, albo coś i prowdzi dwa. Na tym drugim koncie poleca się główne, jak zablokują to kolejne polecające znowu to główne(a nie zrobione wcześniej) itd. etc. Przynajmniej ja tak robiłem jak bawiłem się w instagrama jeszcze 2 miesiące temu zanim posprzedawałem swoje social media to chyba się za dużo nie zmieniło.


RE: Blokada IG - stx92 - 10-06-2019 13:43

a ktos z was ma podpiętego insta do fb?


RE: Blokada IG - TyperekS - 20-06-2019 19:16

Hej,
Używasz bota? Od aktualizacji Instagrama, gdzieś początek czerwca są problemy i często wyskakuej osoby blokady mimo, że nawet botów nie używają.