Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięty post z fanpage'a parę godzin po publikacji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Usunięty post z fanpage'a parę godzin po publikacji. (/Temat-Usuniety-post-z-fanpage-a-pare-godzin-po-publikacji-162969)



Usunięty post z fanpage'a parę godzin po publikacji. - Soplica - 04-06-2019 20:40

Witam. Dzisiaj facebook usunął mi post ze zdjęciem, który dodałem na fanpage bo naruszał standardy społeczności. Zdjęcie skopiowałem z innego polskiego fanpage'a, ale to nie było ich zdjęcie tylko wzięli ze strony zagranicznej. Po prostu skopiowałem zapisałem zdjęcie z ich profilu i myślę czy to nie jest przyczyna, że facebook to wychwycił. A może konkurencyjna strona sama mnie zgłosiła?

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie posta?


RE: Usunięty post z fanpage'a parę godzin po publikacji. - Makabrycy - 05-06-2019 00:44

poproś o ponowną weryfikacje Smile