Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead na początek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MyLead na początek? (/Temat-MyLead-na-poczatek-162943)



MyLead na początek? - Piterr21 - 03-06-2019 16:24

Hej, mam pytanie, czy korzystanie z platformy MyLead na początek przygody z zarabianiem internetu jest dobrym pomysłem?
Wcześniej interesowałem się PPI i chciałbym znowu raczej iść w ten temat i mam pytanie, czy jest to nadal opłacalne.

Ostatnim pytaniem, które mam to czy MyLead jest wypłacalne i w stu procentach bezpieczne?

Wielkie dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi.


RE: MyLead na początek? - twardy - 03-06-2019 16:39

Tak, jak masz jakis problem to mozesz pisac do @[Czaq] tutaj na forum, prowadzi tez mentoring. Gdzies w ich temacie znajdziesz rowniez link do discorda, ktos Ci na pewno tam pomoze.


RE: MyLead na początek? - xmaniek6 - 03-06-2019 16:50

https://discordapp.com/invite/v5WJFDy serwer mylead


RE: MyLead na początek? - MyLead.pl - 03-06-2019 16:51

Cześć @[Piterr21],
jeśli kiedyś bawiłeś się PPI, to masz już pewną wiedzę, natomiast posiadamy też cały system wsparcia dla osób początkujących, na czele ze szkoleniem wstępnym, dostępnym tuż po założeniu konta. Mamy też vademecum na blogu, które wyjaśnia wszelkie najważniejsze kwestie. Dodatkowo, tak jak napisał twardy, nasi mentorzy są do Twojej pełnej dyspozycji.

MyLead działa w branży afiliacji od 5 lat, jesteśmy sprawdzonym partnerem.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.