Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? (/Temat-Linkhouse-korzystal-ktos-warto-162826)

Strony: 1 2 3 4


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 18-04-2021 10:50

Bardzo proste, porządne linkowanie wewnętrzne i np. jeden link z domeny z wysokim dr, nic więcej. DR nie powinien być w żadnym stopniu wyznacznikiem w Twoim myśleniu przy pozycjonowaniu, bo jest to tylko i wyłącznie Ahrefsowy wymysł. Jasne, daje pogląd, ale nie opieraj się na nim tylko i wyłącznie.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - basiagryzek - 18-04-2021 11:24

Dzięki za garść informacji, lecę przewietrzyć psa bo słońce po tygodniu wyszło, a wieczorem grzebanie w linkach Wink


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - kontars - 19-04-2021 09:05

ja nie polecam, kiedyś miałem agencję ze wspólnikiem i mało co to dawało dla klientów, praktycznie ZERO efektu.

teraz mam swoją i też nie korzystam.

Lepiej zrób własne zaplecza a jak na siłe chcesz kupowac od kogos linki to w grupach na fb ludzie mają swoje zaplecza i wystawiają oferty o niebo taniej niż w Linkhouse


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 19-04-2021 09:52

Żeby robić swoje zaplecza, które dawałyby jakikolwiek efekt, musisz mieć też porządny budżet, kilka tysięcy miesięcznie minimum. Dlatego też portale typu linkhouse i whitepress działają prężnie. Jeśli kupujesz linki za kilka złotych od sztuki, to nie dziw się, że nie dawały żadnych efektów.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - karolzarabia - 21-04-2021 07:51

Można dopalać sobie dodatkowymi artykułami z linkhpuse czy whitepress o wyskich TR/CF, ale jak wspomniał @kontars podstawa to dobrze przygotowane i podlinkowane zaplecze


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 21-04-2021 08:31

A serwisy z whitepress i linkhouse to co to są? Czy przypadkiem nie zaplecza? xD Powtórzę, jak chcesz mieć dobre zaplecze, które miałoby dawać jakieś lepsze efekty niż portale z linkhouse czy whitepress, to potrzebne są duże kwoty miesięczne, a i sporo czasu, które zazwyczaj przewyższają budżet na seo, a na tych serwisach znajdziesz i perełki po 100-200zł.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - karolzarabia - 21-04-2021 10:02

(21-04-2021 08:31)Oskarqq napisał(a):  A serwisy z whitepress i linkhouse to co to są? Czy przypadkiem nie zaplecza? xD Powtórzę, jak chcesz mieć dobre zaplecze, które miałoby dawać jakieś lepsze efekty niż portale z linkhouse czy whitepress, to potrzebne są duże kwoty miesięczne, a i sporo czasu, które zazwyczaj przewyższają budżet na seo, a na tych serwisach znajdziesz i perełki po 100-200zł.

owszem, można i tak je nazwać, ale.. na swoich zapleczach możesz dać link ze strony głównej czy większej ilości podstron co przekłada się na większą moc. Tymczasem z takiego wykupionego artykuły idą 1 czy 2 linki osadzone na samej podstronie. Niekiedy jest tak że art usuwany jest po 12 m-cach albo z dofollow robi się nofollow. Tymczasem mając swoje zaplecze masz nad nim pełną kontrolę. Oczywiście - poza swoim zaplecze, trzeba zadbać o dodatkowe linki, tam by zachować "naturalość" linkowania.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 21-04-2021 10:15

Ale tak jak mówiłem, żeby takie zaplecze w ogóle funkcjonowało, potrzebna jest dość spora inwestycja ciągła i sporo miesięcy minie od postawienia zaplecza, zanim cokolwiek będzie warte. Dlatego nie warto wykluczać serwisy ułatwiające kupno linków, tylko trzeba zacząć nauczyć się wybierać odpowiednie. Dość logiczne, żeby szukać takich serwisów, które artykuł linkują z SG i nie usuwają linków po 12 miesiącach - ale jak serwis jest wartościowy, to i na 12 miesięcy będzie fajnie.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Yaakula - 01-02-2022 18:04

Ja mam, jest ok


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - robak96 - 29-04-2022 18:32

(28-05-2019 11:27)emilub napisał(a):  jak w temacie.
Czy opłaca się korzystać z tej strony?
Chodzi mi o pozycjonowanie nowej strony.

Nie warto, nie mają podjazdu do Whitepressa. Do tego ich strona jest zbugowana i ciągłe problemy z czymś. Amatorka troszkęSmile