Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? (/Temat-Linkhouse-korzystal-ktos-warto-162826)

Strony: 1 2 3 4


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - kontars - 15-11-2020 23:18

jak chcesz kupowac artykuły to sprawdzaj jaki ruch majate strony bo statystyki DR itp łatwo napompować


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - basiagryzek - 15-04-2021 16:42

Wszystko super, problem tylko w cenie linków. Ja rozumiem, że napisanie artykułu musi kosztować itp. Natomiast z punktu widzenia osoby kupującej - ile linków potrzebuję żeby wypozycjonowć stronę? Kilkaset? Może nawet więcej? Tu cena najtańszego linka to 22,50 zł. W najgorszym pod względem parametrów serwisie. 100 linków to 2250. Moim zdaniem za drogo wychodzi.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 15-04-2021 17:04

(15-04-2021 16:42)basiagryzek napisał(a):  Wszystko super, problem tylko w cenie linków. Ja rozumiem, że napisanie artykułu musi kosztować itp. Natomiast z punktu widzenia osoby kupującej - ile linków potrzebuję żeby wypozycjonowć stronę? Kilkaset? Może nawet więcej? Tu cena najtańszego linka to 22,50 zł. W najgorszym pod względem parametrów serwisie. 100 linków to 2250. Moim zdaniem za drogo wychodzi.

Już od paru ładnych lat nie liczy się ilość linków, tylko jakość, dlatego takie podejście jest totalnie bez sensu. Takich linków za 22,5zł to raczej nie opłaca się kupować, oczywiście może zdarzyć się wyjątek, ale 1 na milion. Jeśli masz budżet 2250 na linki, to lepiej będzie kupić kilka droższych linków z artykułów.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - basiagryzek - 16-04-2021 17:11

Faktycznie z takim budżetem w tym serwisie linków kupimy zaledwie kilka.
Czy to tak faktycznie jest, że link na tej stronie: https://olabrzeska.pl/ DR46 będzie warty 12x więcej niż na tej stronie: https://kataloog.info/ DR46?
Nic nie wiemy na pewno. Więc ja bym się skłaniała wziąć 12 linków zamiast jednego w takim przypadku. Oczywiście mogę się mylić więc proszę o naprostowanie.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 16-04-2021 22:48

Wiemy na pewno i można to łatwo sprawdzić, chociażby sprawdzając proporcje linków przychodzących do wychodzących obu portali, na samo DR bym w ogóle nie patrzył, bo można tym bardzo łatwo manipulować. Katalogi odeszły już do lamusa, spam farmy nie są w tej chwili warte ani złotówki, co najwyżej darmowe do dywersyfikacji profilu linków. Nie wiem jakie jest porównanie, czy 10zł za ten katalog do 120zł za bloga, ale za trzeba po prostu realnie patrzeć na możliwości jakie dany link może dać i jesteście wstanie realnie i rzetelnie ocenić czy dany link jest warty za ile wycenił go autor.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - basiagryzek - 17-04-2021 13:10

ok, to w jaki sposób sprawdzacie ile jest warty dany link? Już nawet nie chodzi o kwoty tylko o jakość. Jakich używacie narzędzi, żeby wybrać te dobre strony do umieszczenia linków?


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 17-04-2021 18:31

Wystarczy ahrefs i webarchive. Sprawdzasz wiek domeny, jakie treści znajdują się na stronie, jak serwis rankuje, ile domen i jakie linkują do serwisu, a także współczynnik linków wychodzących do przychodzących. To tak w skrócie, ale wystarczy do oszacowania, czy chcesz mieć stamtąd link czy nie.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - basiagryzek - 18-04-2021 10:00

Dobra, mam problem jeszcze z przekonaniem, ze nie liczy się ilość ale jakość linków. Ktoś ma na potwierdzenie jakiś wypozycjonowany na trudne hasło serwis, który ma mało linków ale dobrych? Bo jak ja szukam to wszystkie mają po kilkanaście - kilkaset tys linków. Więc kupowanie linków po 25 zł/sztuka robi się bardzo kosztowne Wink. Oczywiście rozumiem że większość tych linków to jakieś śmieci i spam, ale te normalne tez idą w tysiące. To ma oznaczać, że wypozycjonwanie strony kosztuje dziesiątki tysięcy zł? Trudno w to uwierzyć.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - Oskarqq - 18-04-2021 10:20

Zależy od branży, w pozycjonowaniu nic nie jest takie proste. Jeśli za przykłady podajesz jakieś rozpoznawalne marki, to się nie dziw, że mają tysiące linków. Jeśli mówisz o erotyce, kasynach, to też nie dziw, bo to taka branża i Google uznaje to za naturalne.

Przykłady, że ilośc nie ma znaczenia, fraza "rolety warszawa". Pierwszy serwis ma ok. 80 domen linkujących, drugi 140, trzeci 100, czwarty 115, a serwis na 51 pozycji ma domen 222.


RE: Linkhouse - korzystał ktoś? warto? - basiagryzek - 18-04-2021 10:39

O świetny przykład. Drugi serwis ma lepszą domenę, na pierwszy rzut oka więcej linków i LEPSZE linki od pierwszego (więcej linków z wyższymi URL rating). Jedyne co ma słabsze to Domain Rating - choć niewiele.... A jest DRUGI! Czyli trzeba cisnąć żeby zwiększyć za wszelką cenę DR domeny? Nie, bo sam pisałeś, że na DR nie ma co patrzeć bo łatwo nim manipulować. Nic nie działa w tym google jak powinno? Może trzeba tam po prostu pracować i ręcznie podbijać wyniki Wink
A jak zwiększyć DR skoro to takie łatwe? Od czego zależy?