Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na czacie 3D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobek na czacie 3D (/Temat-Zarobek-na-czacie-3D-162812)



Zarobek na czacie 3D - eloel0530 - 27-05-2019 14:17

Siema. Pewnie słyszeliście o czacie 3D "IMVU" który stoi w sieci już dobrą dekade i ludzie łączą się tam w związki i traktują jak swoje drugie wirtualne życie. Otóż w grze tej jest coś takiego jak Access Pass który umożliwia dostęp do contentu dla dorosłych i oferuje możliwość wirtualnej kopulacji (na wielu portalach xxx możecie zobaczyć jak to wygląda bo po wpisaniu IMVU, mamy od groma filmików). Doszły mnie słuchy że są cwaniaki które potrafią na tym nieźle zarobić. Tworzą atrakcyjnego kobiecego avatara, szwędają się po pokojach dla dorosłych poszukując potencjalnego klienta i za jeden "witrualny stosunek" życzą sobie od 10$ do nawet 30$, cena zależy od "atrakcyjności" naszej witrualnej kobitki. Osobiście jest to dla mnie absurdalne bo trzeba być idiotą żeby za coś takiego płacić ale skoro można zarobić na tej "wirtualnej prostytucji" to czemu by nie. Od 10$ do 30$ w 15 minut brzmi kusząco. Stąd moje pytanie, czy komuś z was coś takiego obiło się o uszy?


RE: Zarobek na czacie 3D - paula2017 - 27-05-2019 14:25

Napisz ze swojego prawdziwego konta a nie multi konta wtedy pogadamy


RE: Zarobek na czacie 3D - eloel0530 - 27-05-2019 16:46

??? O czym ty mówisz