Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RIPBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RIPBux (/Temat-RIPBux-162796)

Strony: 1 2 3 4


RE: RIPBux - tomekj3 - 18-06-2019 21:26

dodałem multi ptp czas 5 sek (wersja beta)

Jutro dodam promowanie banera dla mających strony www


RE: RIPBux - tomekj3 - 06-07-2019 15:04

Witam, podniosłem wymianę ptp do 50gr/1000 wejść Smile zapraszam do promowania


RE: RIPBux - MarkBrd - 08-07-2019 11:20

Program idzie do przodu, PTP wreszcie się opłaca promować choćby dla poleconych - sam zacząłem promocję, pojawiło się dużo więcej reklam, baza użytkowników też zaczęła przyrastać.

Ale widzę 3 problemy:
1. W edycji konta nie ma możliwości samodzielnej zmiany Paypal/konto bankowe (okienko jest nieaktywne).
2. W banerach tylko jeden jest z Ripbuxa, pozostałe dwa to stary PayBux.
3. W klikach punktowych i rotacji PTP nie można kupić reklamy przelewem i PayPalem co mnie dziwi bo wszystkie inne reklamy można już kupować tymi sposobami. Zwłaszcza w klikach konkursowych szkoda bo SMS 1.23 zł za 1000 to słabo a przelew byłby sporo tańszy.


RE: RIPBux - dudus36 - 08-07-2019 18:44

Witam niestety brak kontaktu z adminem serwisu. Zakładka kontakt chyba nie działa po kliknięciu w przycisk wyślij wiadomość wiadomość nie zostaje wysłana.


RE: RIPBux - dudus36 - 09-07-2019 19:24

Witam niestety brak kontaktu z adminem serwisu. Zakładka kontakt chyba nie działa po kliknięciu w przycisk wyślij wiadomość wiadomość nie zostaje wysłana.


RE: RIPBux - tomekj3 - 11-07-2019 05:25

Zakładka kontakt działa, otrzymałem wiadomość.


RE: RIPBux - tomekj3 - 11-07-2019 21:00

Już wkrótce zostanie dodana nowa forma zarobku. Płatne zadania


RE: RIPBux - Grzybekkee - 13-07-2019 07:55

Strona dobrze wykonana, ale posiada kilka błędów. Jeden, moim zdaniem największy błąd, to brak naliczania zarobków z reklam. Na początku myślałem, że może nalicza tylko pełne złotówki, ale jak trafiłem 0.25 zł w grid, to zobaczyłem że z reklam nie nalicza wcale. Inny błąd jest w klikach punktowych, mianowicie połowa nie jest aktywna. Do poprawy są również płatne zadania. Niby są, ale w jednym wcale opisu nie ma, a w drugim to nawet po przetłumaczeniu przez tłumacza nie zrozumiałem o co chodzi. Mam nadzieję, że te błędy zostaną naprawione, ponieważ strona dobrze się zapowiada, ale z takimi błędami nie ma ona niestety przyszłości.


RE: RIPBux - tomekj3 - 14-07-2019 13:03

@Grzybekkee
Błąd zliczania naprawiony okazało się iż dotyczył on tylko moich poleconych, dodałem regułkę w skrypcie i liczy już tak jak trzeba, w ramach rekompensaty dodam Ci 40gr do konta.

Płatne zadania nadal są w fazie pisania

W jaki sposób kliki punktowe są nie aktywne?


RE: RIPBux - Grzybekkee - 15-07-2019 08:25

Dzięki za rekompensatę, dobrze że udało się naprawić ten błąd. A co do klików, to zauważyłem, że jednak są aktywne, tylko jak obejrzy się reklamy, to niektóre kliki są już wyłączone i na odwrót, jak wykorzystać kliki, to nie można oglądać wszystkich reklam.