Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 (/Temat-Wykonam-wskazniki-strzalki-roboty-automatyczne-skrypty-na-platformy-MT4-oraz-MT5-162785)



Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 - Tartut - 25-05-2019 16:28

Cześć,

Programowaniem zajmuję się od 7lat. Zaczynałem jako programista PHP, czym nadal się zajmuję. Wink Potem zainteresowałem się językiem AutoIT służący do tworzenia botów, aż trafiłem na opcje binarne, gdzie chciałem nauczyć się modyfikować wskaźniki i pisać własne strzałki informujące o możliwym sygnale.

Samym programowaniem pod platformy MetaTrader zajmuję się od ponad 3 lat z ogromnym doświadczeniem w kilkunastu projektach.

Moje próbki:
1. Robot do grania na newsy
[Obrazek: news.png]





2. Robot na specjalne zamówienie działający na wielu parach walutowych na jednym wykresie
[Obrazek: lord.png]





3. Robot na newsy do ręcznego grania
[Obrazek: tartut.png]




- Czas realizacji zależny od wielkości zlecenia
- Ceny do ustalenia indywidualnie, w zależności od wielkości projektu oraz stopnia skomplikowania

Podejmijmy współpracę Smile
[Obrazek: franck-v-740555-unsplash.jpg]


RE: Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 - Skyler - 25-05-2019 16:50

Polecam, współpracuję z nim od kilku lat, gość potrafi stworzyć wszystko. Od ostatnich 2 lat zauważyłem taki progres w języku mql, że obecnie chyba nie ma rzeczy nie możliwych Wink


RE: Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 - Ropsont - 25-05-2019 17:14

Nie ma co się rozpisywać - Tartut to NAJLEPSZY programista z jakim miałem okazję współpracować, a współpraca trwa już chyba 3 lata jak nie więcej. Wpada na nietypowe pomysły i rozwiązania kilka razy szybciej niż inni. Mogę zdecydowanie polecić wszelką możliwą współpracę! Cool


RE: Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 - Simpson - 03-11-2019 22:20

Wykonujesz również cheaty do gier?


Wykonam: wskaźniki, strzałki, roboty automatyczne, skrypty na platformy MT4 oraz MT5 - Majka - 06-07-2022 08:38

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.