Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się być uniwersalnym w marketingu internetowym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się być uniwersalnym w marketingu internetowym? (/Temat-Czy-da-sie-byc-uniwersalnym-w-marketingu-internetowym-162772)



Czy da się być uniwersalnym w marketingu internetowym? - Soplica - 24-05-2019 19:22

Witam, mam takie pytanie. Czy według Was da się być uniwersalnym jeśli chodzi marketing internetowy? - Da się ogarniać Social Media(fb ads), google ads, seo czy trzeba skupić się na jednej rzeczy? - Czytałem ostatnio artykuł Dawida Bagińskiego to on jest przeciwny "rozdrabnianiu" się na dobre. Ja myślę, że jednak będąc naprzykład ekspertem w dziedzinie facebook ads warto ogarniać też trochę seo, ale oczywiście nie da się być we wszystkim na mistrzowskim poziomie.

Pytam bo ostatnio udało mi się dostać na okres próbny do pewnej firmy na stanowisko młodszego specjalisty ds.marketingu internetowego i tam jest wszystkiego po trochu. Największą część etatu zajmuję marketing szeptany, ale też zajmuję się blogiem firmowym. Social Mediami. Choć wiadomo, że działając dla jednej firmy, gdzie postujemy 2 razy w tygodniu to jeśli chodzi o social media mało jest pracy.

Ale tak naszło mnie takie pytanie i czekam na wasze opinie Big Grin


RE: Czy da się być uniwersalnym w marketingu internetowym? - AngelikaG - 27-05-2019 13:04

Moim zdaniem lepiej jest być ekspertem w danej dziedzinie, czyli tak jak piszesz na przykład Social Media (chociaż to bym jeszcze rozłożyła na części pierwsze - czyli Facebook lub Instagram lub Twitter itd.).
Ale.. jednocześnie powinno się znać po trochu na wszystkim.

Czyli Twój okres próbny w tej firmie jak najbardziej będzie dla Ciebie przydatny. Wyciągnij z niego najwięcej ile tylko możesz. A później stań się specjalistą w jednym wąskim zakresie - od innych działań znajdziesz innych specjalistów, którzy będą najlepiej wiedzieć co robić.

Nie da się być specjalistą we wszystkim Wink