Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja kanału YT - FIFA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Promocja kanału YT - FIFA (/Temat-Promocja-kanalu-YT-FIFA-162748)



Promocja kanału YT - FIFA - Mksiak - 23-05-2019 13:06

Hey,
słabo samemu mi idzie w rozwoju kanału ( nie oznacza to, że filmy są złe bo się podobają, ale trafiam do zbyt małej ilości odbiorców) i chciałbym, żeby ktoś mi pomógł. Nie chodzi mi oczywiście o fake suby i reakcje tylko o normalną promocję kanału, która trafi do realnych potencjalnych odbiorców. Może to być promocja np na Instagramie czy Facebooku z contentem piłkarskim lub grami ( ważne, żeby target był z Polski, bo nagrywam w j. polskim ).

Aktualny kanał: 1600 subów
Content: Filmy / Streamy z gry FIFA 19

Czekam na propozycje. Pozdrawiam Lol


RE: Promocja kanału YT - FIFA - Mksiak - 27-05-2019 19:22

Up Wink


Promocja kanału YT - FIFA - Majka - 15-10-2020 13:27

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.