Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwany inwestor do testów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukiwany inwestor do testów (/Temat-Poszukiwany-inwestor-do-testow-162713)



Poszukiwany inwestor do testów - mumminos - 21-05-2019 14:46

Witajcie. Jak w nazwie tematu.

Poszukuje inwestora do testów mojej reklamy FB Ads którą przez bardzo długi okres optymalizowaniem i myślę, że udało mi się dojść prawie do perfekcji. Korzystając z tego ze program pojawił się dość niedawno w jednym z programów afiliacyjnych.


Szukam inwestora do testu, w przypadku braku zarobku (co jest według mnie na ten moment nie możliwe, no chyba że nagle zaleje rynek spam ofert) oferuje 100% zwrot gotówki.

Jeżeli inwestycja będzie udana oferuje trzykrotny zwrot gotówki po 26 czerwca (bo wtedy są rozliczenia danego programu afilacyjnego).


RE: Poszukiwany inwestor do testów - PremAccHack - 21-05-2019 14:51

Czemu nie zainwestujesz 1k przecież przy takim zwrocie to z 10k zarobisz Big Grin Jelenia szukasz? Big Grin


RE: Poszukiwany inwestor do testów - mumminos - 21-05-2019 15:03

(21-05-2019 14:51)PremAccHack napisał(a):  Czemu nie zainwestujesz 1k przecież przy takim zwrocie to z 10k zarobisz Big Grin Jelenia szukasz? Big Grin

Pierw trzeba mieć te pieniądze. A to zarobione 1k wyplace dopiero po 26 czerwca.


RE: Poszukiwany inwestor do testów - PremAccHack - 21-05-2019 15:03

(21-05-2019 15:03)mumminos napisał(a):  
(21-05-2019 14:51)PremAccHack napisał(a):  Czemu nie zainwestujesz 1k przecież przy takim zwrocie to z 10k zarobisz Big Grin Jelenia szukasz? Big Grin

Pierw trzeba mieć te pieniądze. A to zarobione 1k wyplace dopiero po 26 czerwca.

Pożycz od mamy lub taty i się pochwal Smile


RE: Poszukiwany inwestor do testów - Arczit - 21-05-2019 15:09

Cytat:w przypadku braku zarobku (co jest według mnie na ten moment nie możliwe, no chyba że nagle zaleje rynek spam ofert) oferuje 100% zwrot gotówki.

Nie rozumie...
Sam nie masz żeby wyłożyć 1000zł, ale jak inwestor straci to mu oddasz? Z czego?Xpokerface


RE: Poszukiwany inwestor do testów - mumminos - 21-05-2019 15:16

(21-05-2019 15:09)Arczit napisał(a):  
Cytat:w przypadku braku zarobku (co jest według mnie na ten moment nie możliwe, no chyba że nagle zaleje rynek spam ofert) oferuje 100% zwrot gotówki.

Nie rozumie...
Sam nie masz żeby wyłożyć 1000zł, ale jak inwestor straci to mu oddasz? Z czego?Xpokerface

Czytamy że zrozumieniem. Oddam po 26 czerwca jak dostanę swoje rozliczenia.


RE: Poszukiwany inwestor do testów - Hybrid1990 - 21-05-2019 15:25

Proszenie o pożyczenie pieniędzy lub o wpłatę gdzieś (wyjątek - zbiórka charytatywna), jest na forum zakazane, nie ważne pod jaką otoczką - "inwestycja", "test", czy inny hu..

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.